395.13
371.12
65254.29
Fucsovics Márton a georgiai Nikoloz Baszilasvili ellen játszik az amerikai nemzetközi teniszbajnokság férfi egyes versenyének első fordulójában a New York-i Flushing Meadowsban 2019. augusztus 26-án. Baszilasvili 3:6, 6:4, 6:2, 3:6, 6:3 arányban győzött.
Nyitókép: MTI/EPA/Daniel Murphy

Fucsovics egy sikerre a főtáblától Párizsban

A selejtezőben elsőként rangsorolt magyar teniszező ellenfele a második körben - a főtáblára jutásért - a kanadai Vasek Pospisil (9.) lesz.

Fucsovics Márton két sima játszmában legyőzte a francia Arthur Cazaux-t a 4,3 millió euró (1,5 milliárd forint) összdíjazású párizsi keménypályás férfi tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.

A szombati mérkőzés 40 perces első szettjében 3:3 után a magyar teniszező magabiztos játékkal rukkolt elő, és nem veszített több játékot. A szabadkártyával indult Cazaux - a világranglista 923. helyezettje - a második felvonásban még kevésbé tudta megnehezíteni Fucsovics (52.) dolgát, így utóbbi 63 perc után győztesen hagyta el a pályát.