Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil
Dönt a bíróság az ittasan vezető magyar világbajnok ügyében

Dönt a bíróság az ittasan vezető magyar világbajnok ügyében

Két héten belül eldőlhet, milyen büntetést kap az ittasan vezető öttusázó, Marosi Ádám. A szövetségi kapitány inkább attól félti, hogy az ügyre rámegy az egész szezonja.

Az olimpiai bronzérmes és világbajnok öttusázót, Marosi Ádámot február 11-én ittas vezetésért előállították a rendőrök. Azóta a sportoló a Központi Nyomozó Főügyészség Budapesti Regionális Osztályán beismerte bűnét, vádat emeltek ellene, és a bíróság várhatóan két héten belül döntést hoz az ügyében.

"Remélem, Ádám mielőbb egyenesbe jön. Idén még nem versenyzett, és attól tartok, erre az ügyre rámegy az egész idénye" – mondta a Borsnak Martinek János szövetségi kapitány.

Ha ez még nem lenne elég, Marosi lovasbalesetet szenvedett egy lovastanyán tett látogatása során.

"A belső combját és a derekát ütötte meg, így most nem is tréningezik" – tette hozzá Martinek.

Címlapról ajánljuk
Donald Trump le akar számolni Venezuela elnökével

Donald Trump le akar számolni Venezuela elnökével

Az amerikai elnök teljes olajblokádot hirdetett Venezuela ellen, hadihajókkal zárná el az ország fő bevételi forrását. Szakértők szerint a gazdasági nyomás egyedül nem biztos, hogy elég lesz a rendszer megdöntéséhez.

Az EU nem ezt az utat tervezte Ukrajna támogatására - Merz ennek ellenére elégedett

A zárolt orosz vagyon érintetlen maradt, a tagállamok három kivétellel Ukrajna 90 milliárd eurós támogatásában állapodtak meg. Legalábbis a nyilvánosság előtt ezzel a német kancellár is elégedett volt, noha az eredményhirdetésig az ellenkezőjét remélte.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×