Infostart.hu
eur:
392.7
usd:
338.36
bux:
121885.96
2026. március 8. vasárnap Zoltán
Váratlan helyre igazol a világbajnok

Váratlan helyre igazol a világbajnok

A világbajnok Lukas Podolski a szezon végén a török Galatasaraytól a japán labdarúgó-bajnokságban szereplő Vissel Kobéhez szerződik.

A 31 éves német játékos közölte, hogy 2,6 millió euróért vált klubot a nyáron.

"Nem a Galata ellen döntöttem, hanem új kihívásokat kerestem. Később részletesebben is elmagyarázom, de egyelőre csak a Galatasarayjal foglalkozom" - jelentette ki a 129-szeres válogatott.

A Lengyelországban született, 2014-ben vb-aranyérmes Podolski Kölnben kezdte profi pályafutását, majd megfordult a Bayern Münchenben, az Arsenalban és az Internazionalében is.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.03.09. hétfő, 18:00
Lóga Máté
a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, a Budapest Airport igazgatóságának elnöke
Kemény csapással fenyegette meg Trump Teheránt, kezd kiéleződni az ellentét az iráni politikai és katonai vezetés között – Híreink az iráni háborúról szombaton

Kemény csapással fenyegette meg Trump Teheránt, kezd kiéleződni az ellentét az iráni politikai és katonai vezetés között – Híreink az iráni háborúról szombaton

Szombaton már nyolcadik napjába lépett az iráni háború. Izrael újabb nagyszabású csapássorozat hajtott végre a perzsa állam fővárosa, Teherán ellen, a Mehrabad repülőtér lángra kapott. Pár órával később Irán a zsidó állam elleni támadással válaszolt. Folytatódik Irán arab öbölállamok elleni akciója is: Szaúd-Arábia azt jelentette, hogy a Sajbah olaj- és gázmező felé tartó 16 drón semlegesítettek, Dubaj légvédelme pedig szintén lelőtt támadóeszközöket. Délelőtt az iráni politikai vezetés jelezte, hogy befejezik az arab államok támadását, de nagyon úgy fest, hogy a hadsereg és a Forradalmi Gárda ezt máshogy gondolja. Cikkünk folyamatosan frissül a közel-keleti konfliktus eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×