Infostart.hu
eur:
387.33
usd:
331.8
bux:
117385.41
2026. január 12. hétfő Ernő

Dárdai Pál csapatának újabb hősies győzelme

Dárdai Pál vezetőedző csapata, a Hertha BSC 3-2-re győzött a Wolfsburg vendégeként a német labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának szombati játéknapján.

A mérkőzés elején hat perc alatt három gól született, ekkor 2-1-re a hazaiak vezettek. A fővárosiak a 69. percben egyenlítettek, majd a rendes játékidő hosszabbításában az elefántcsontparti Salomon Kalou büntetőjével a győztes gólt is megszerezte.

Továbbra is veretlen Szalai Ádám együttese, a Hoffenheim, amely ezúttal a Köln csapatát győzte le fölényesen. A magyar válogatott csatár nem lépett pályára.

Bundesliga, 13. forduló:

-----------------------

Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach 4-1 (2-1)

1899 Hoffenheim-1. FC Köln 4-0 (2-0)

Bayer Leverkusen-SC Freiburg 1-1 (0-1)

Werder Bremen-FC Ingolstadt 2-1 (1-0)

VfL Wolfsburg-Hertha BSC 2-3 (2-1)

később:

RB Leipzig-FC Schalke 04 18.30

pénteken játszották:

FSV Mainz-Bayern München 1-3 (1-2)

vasárnap játsszák:

SV Darmstadt-Hamburger SV 15.30

FC Augsburg-Eintracht Frankfurt 17.30

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.13. kedd, 18:00
Bóka János
európai uniós ügyekért felelős miniszter
Hatalmas emelkedés jöhet ennél az olcsó részvénynél

Hatalmas emelkedés jöhet ennél az olcsó részvénynél

Sok ígéretes befektetési lehetőséggel találkozhatunk a tőzsdéken, azonban viszonylag ritkán adódnak olyan részvények, ahol a fundamentumok és a grafikonok is ugyanazt a történetet mesélik. Mostani elemzésünkben egy olyan részvénnyel fogunk foglalkozni, melyben nem túlzás azt állítani, hogy összeálltak a csillagok: sorra érkeznek a magasabbnál magasabb elemzői célárak, javulnak a fundamentumok, emellett pedig a technikai kép is rendkívül ígéretes.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×