Infostart.hu
eur:
379.47
usd:
319.94
bux:
0
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia

Őt tartja a legjobbnak Ecclestone

Bernie Ecclestone szerint a címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája a Forma-1 legjobb világbajnoka.

Az F1-et vezető brit üzletember a Bildnek elmondta, hogy nincs kifogása a jelenlegi éllovas Nico Rosberg ellen, azonban annak örülne a legjobban, ha Hamilton nyerné meg a idei vb-t is, mert ő marketing szempontból jobb, mint német csapattársa.

"Rosberg méltó a bajnoki címre, hiszen az idei szezonban eddig ő szerezte a legtöbb pontot, ami bizonyítja, hogy remek munkát végez" - mondta Bernie Ecclestone, majd hozzátette, hogy a Forma-1 szempontjából Hamilton győzelme jobb lenne, mivel a háromszoros vb-győztes nagyobb energiát fektet a sorozat népszerűsítésébe.

"Hamilton egyfolytában feltűnik a vörös szőnyegeken és a beszélgetős tévéműsorokban. A világ minden pontjára viszi magával a Forma-1 jó hírét, promóterként pedig ennél jobbat el sem tudok képzelni." - fogalmazott.

Hamilton 2008-ban, 2014-ben és 2015-ben nyerte meg a vb-t. A 31 éves brit pilótának még van esélye a címvédésre, azonban a sorsa nem a saját kezében van, ahhoz, hogy a szezon végén ünnepelhessen, Rosberg sorozatos hibáira is szüksége van.

A 26 pontos előnnyel vezető Rosberg már a vasárnapi Mexikói Nagydíjon világbajnok lehet. Ehhez az kell, hogy megnyerje a futamot, és Hamilton ne végezzen előrébb a tizedik helynél.

Címlapról ajánljuk

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
Trump bemondta, mi a tuti a tőzsdén – Vegyük, vagy ne vegyük?

Trump bemondta, mi a tuti a tőzsdén – Vegyük, vagy ne vegyük?

Csúnya időszakot élhettek át a bitcoinnal és ezüsstel rendelkező befektetők, de nem csak ezek a sztáreszközök adtak témát Nagy Viktornak, lapunk vezető részvényelemzőjének, és Vidovszky Áronnak, a Portfolio Investment Services üzletágvezetőjének. Vannak-e tőkepiaci vonzatai Bad Bunny halftime show-n előadott produkciójának? Mit akar mondani Trump, amikor 2029-re 100 ezres értékre várja a Dow Jonest? És miről árulkodik, ha összehasonlítjuk a legnagyobb piaci kapitalizációval rendelkező európai cégeket a világ egyéb éllovasaival? Többek között ezekről is szó esett az Invest legújabb epizódjában.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×