361.76
68002.24
2024. május 6. hétfő Frida, Ivett

Nem sikerült a pontszerzés a Superbike-vb magyar csapatának

A legjobb húszban, de a pontszerzést jelentő első 15 helytől elmaradva zárta a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság csúcskategóriájának imolai futamait a BMW Racing Team Toth két versenyzője.

A magyar istálló menedzsmentjének vasárnapi közleménye szerint az első versenyen a 19 éves Sebestyén Péter 19., csapattársa, ifj. Tóth Imre pedig 20. volt, majd a második viadalon utóbbi ért célba a 19. helyen, míg előbbi egy bukás miatt feladta a küzdelmet.

A Superstock 1000 kategóriában ugyanakkor a Pedercini Racing színeiben versenyző Németh Balázs hatodik lett, így összetettben 17 ponttal a 11. a 26 fős mezőnyben.

A Superbike-vb idei szezonjának következő versenyhétvégéjét az angliai Donington Parkban rendezik két hét múlva.