Infostart.hu
eur:
389.74
usd:
330.27
bux:
0
2025. december 24. szerda Ádám, Éva

Paralimpia: Tóth hatodik, Sors hetedik 100 méter háton

Tóth Tamás hatodik, a csütörtökön 100 m pillangóban aranyérmes Sors Tamás pedig hetedik lett pénteken 100 m háton a londoni paralimpián.

A versenyen megfordult a délelőtti sorrend, ugyanis a selejtezőben Sors az ötödik, míg Tóth a nyolcadik idővel jutott be az S9-es kategória esti fináléjába. Ott aztán mindössze egyetlen századmásodperc döntött közöttük utóbbi javára: a két magyar 1:05.30, illetve 1:05.31 perces idővel csapott célba.

A női 200 vegyesen Engelhardt Katalin (S5) nyolcadikként ugyancsak beküzdötte magát a döntőbe, amelyre 21:21 órakor kerül sor.

Címlapról ajánljuk
Ősi ösztöneinknek engedünk a karácsonyi túlevéssel, ám ez leküzdhető

Ősi ösztöneinknek engedünk a karácsonyi túlevéssel, ám ez leküzdhető

Tóth Tamás táplálkozási szakértő az InfoRádióban arról beszélt, hogy vannak módszerek, amelyekkel azok is átvészelhetik drasztikus súlygyarapodás nélkül az ünnepeket, akik egyébként sem étkeznek és élnek túl egészségesen. Ha viszont megtörtént a baj, és „bűnbe estünk”, akkor sincs minden veszve.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×