Infostart.hu
eur:
393.27
usd:
339.87
bux:
122107.32
2026. március 21. szombat Benedek

Kérdéses a német gólzsák szereplése

Vádlisérülés miatt elképzelhető, hogy nem léphet pályára a portugálok elleni csütörtöki Európa-bajnoki negyeddöntőn, Lukas Podolski, a német labdarúgó-válogatott támadója.

A 23 éves játékos az osztrákok elleni hétfői csoportmérkőzésen sérült meg, le is kellett cserélni. Csak az alapos kivizsgálás után dől el, hogy játszhat-e a csatár a négy közé jutásért.

A csütörtöki negyeddöntő két csapata legutóbb a 2006-os németországi világbajnokság bronzmérkőzésén találkozott egymással, akkor a házigazdás Bastian Schweinsteiger duplájának is köszönhetően 3-1-re diadalmaskodtak.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor a CPAC budapesti rendezvényén: az európai demokrácia haldoklik

Megkezdődött az ötödik CPAC Hungary, amelyen olyan neves vendégek egész sora jelenik meg, mint Geert Wilders, a holland PVV elnöke, Mateusz Morawiecki, Lengyelország korábbi miniszterelnöke, Alice Weidel, a német AfD társelnöke, Santiago Abascal, a spanyol VOX elnöke vagy Javier Milei, Argentína elnöke. Donald Trump videóüzenete után a nyitóbeszédet Orbán Viktor magyar miniszterelnök tartotta.
inforadio
ARÉNA
2026.03.23. hétfő, 18:00
Varju László
a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselője, a párt képviselőjelöltje
A halálos közúti baleseteket egyre nagyobb arányban autópályán okozzák Magyarországon

A halálos közúti baleseteket egyre nagyobb arányban autópályán okozzák Magyarországon

Tavaly 415-en haltak meg közel 14 600 közúti balesetben Magyarországon. Míg 2024-hez képest csak hajszálnyival csökkent a balesetek száma, ezek közül 7%-kal kevesebb volt végzetes valamelyik résztvevő számára. A következőkben úttípus (autópálya, autóút, stb.) és kimenet (halálos, súlyos, illetve könnyű sérülés) szerinti bontásban mutatjuk a legfrissebb baleseti statisztikákat. Következő cikkünkben a balesetek okozóira fókuszálunk. Elöljáróban annyit, hogy az elektromos rollerek immár ezernél is több, személyi sérüléssel járó balesetet okoztak, ami 2,7-szer annyi, mint egy évvel korábban. A kerékpáros balesetek száma megduplázódott, az elektromos kerékpároknál pedig még ennél is nagyobb növekedést látunk.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×