2007. október 17. 09:35
"Nem esznek a gyerekek szemetet, ha bezárják őket"
Meg kellene tiltani a diákoknak, hogy ebédidőben otthagyják az iskolát - javasolja egy brit táplálkozási szakértő. A gyerekek főleg azóta utálnak a menzán enni, amióta országszerte kizárólag egészséges ételek kerülnek a tányérukra.