Infostart.hu
eur:
355.73
usd:
313.02
bux:
138853.98
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Életmód

A moszkvai rendőrség szerint maguknak keresték a bajt az angol drukkerek
2007. október 17. 13:55
A moszkvai rendőrség szerint maguknak keresték a bajt az angol drukkerek
Moszkvában öt angol futballszurkólót kezelnek kórházban, miután megverték őket az utcán az esti EB-selejtező előtt. A rendőrség öt incidensről számolt be, és letartóztattak egy 25 éves moszkvai lakost. Az orosz hatóságok azt mondták: nem tűrik el, hogy a drukkerek részegen tartózkodjanak a stadionban, és az ígérték, hogy keményen fellépnek a rendbontókkal szemben.
×