Csilla, Noémi

európa-bajnokság

2019.03.24. 14:50

Légfegyveres Eb - Bronzérmes a férfi puskás csapat

A Péni István, Sidi Péter, Somogyi Péter összeállítású magyar válogatott bronzérmet nyert a férfi puskások csapatversenyében, a női pisztolyos együttes pedig a negyedik helyen zárt vasárnap, az eszéki légfegyveres Európa-bajnokságon.
2019.03.23. 17:48

Varga Ádám utazhat Bukarestbe

Varga Ádám nyerte a kötöttfogásúak 97 kilogrammos kategóriájában kiírt válogatót az áprilisi birkózó Európa-bajnokságra.
2019.01.13. 21:46

Történelmi siker a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n

A magyar csapat története során először végzett a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság éremtáblázatának élén: a hollandiai Dordrechtben rendezett kontinensviadalon négy arany-, négy ezüst- és egy bronzérmet gyűjtött. Az egész kontinensviadal legeredményesebb versenyzője Liu Shaolin Sándor lett három arannyal és két ezüsttel.
2019.01.13. 17:42

Hatalmas magyar sikerek a hollandiai gyorskorcsolya Eb-n

Liu Shaolin Sándor arany-, míg öccse, Liu Shaoang ezüstérmet nyert összetettben vasárnap a hollandiai Dordrechtben zajló rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon. Az összetettben az első két helyen zártak.
2018.12.07. 16:54

Meccseket halasztottak el a Női kézilabda Eb-n

A párizsi zavargások miatt szombatról vasárnapra halasztották a Franciaországban zajló női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének két nantes-i mérkőzését.
2018.12.07. 09:28

Újabb csere a kézilabda-válogatottnál

Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitány kihasználta a magyar válogatott újabb cserelehetőségét az Európa-bajnokság középdöntőjének első, norvégok elleni találkozója előtt.
2018.12.03. 21:12

Rasmussen boldog, de nem teljesen elégedett

Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya úgy fogalmazott, teljesítették elsődleges céljukat, a középdöntőbe jutást, mivel 24-18-ra legyőzték Horvátországot hétfőn a franciaországi Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában.
2018.12.03. 19:49

Remek védekezéssel középdöntőben Kovacsicsék

A magyar női kézilabda-válogatott 24-18-ra legyőzte Horvátországot a franciaországi Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában Montbéliard-ban, ezzel már bejutott a középdöntőbe.
2018.12.03. 19:23

Újabb foci-Eb lesz Magyarországon

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) végrehajtó bizottsága hétfői ülésén úgy döntött, hogy Magyarország és Szlovénia rendezheti közösen a 2021-es U21-es Európa-bajnokságot.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.