Lukács

európa-bajnokság

2019.09.21. 13:04

Újabb érem a sportlövőktől

A Csonka Zsófia, Egri Viktória, Major Veronika összetételű csapat bronzérmet nyert 25 méter női sportpisztolyban a Bolognában zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokság szombati napján.
2019.09.20. 14:42

Magyar érem a sportlövő Eb-n

A Pekler Zalán, Péni István, Sidi Péter összetételű magyar csapat bronzérmet nyert az 50 méter puska 3x40 lövéses versenyszámban a Bolognában zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokságon.
2019.09.09. 16:35

Női vízilabda - Bíró Attila több összetartást szeretne

A magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya ősszel több keretedzést tervez tartani a sikeres januári budapesti Európa-bajnokság érdekében. Bíró Attila szerint közvetlenül a kontinensviadal előtt 4-5 hét felkészülés elég lehet.
2019.08.26. 22:03

Sima magyar vereség a röplabda Eb-n

A magyar női röplabda-válogatott 3-0-ra kikapott Azerbajdzsántól a budapesti társrendezésű Európa-bajnokság csoportkörének negyedik játéknapján, a Papp László Sportarénában hétfőn.
2019.07.21. 18:56

Európa-bajnok a junior kézilabda-válogatott

Százszázalékos teljesítménnyel lett aranyérmes a magyar válogatott a győri junior női kézilabda Európa-bajnokságon, a Hollandia elleni döntőt végig vezetve 27-20-ra nyerte meg.
2019.07.14. 13:24

Európa-bajnok Major Veronika

A magyar versenyző nyerte a 40 vegyes versenyszámot a gyenesdiási 50 méteres futócéllövő Európa-bajnokságon.
2019.07.07. 22:43

Spanyol címvédés Belgrádban

A spanyol válogatott megvédte címét a szerb-lett rendezésű a női kosárlabda Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi döntőben könnyedén legyőzte a franciákat Belgrádban.
2019.07.05. 12:11

Eb 2020: akinek csak megfordul a fejében, most igényelje meg a jegyeit

Jövő péntekig lehet jegyeket igényelni a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságra, amelynek négy mérkőzését Budapesten rendezik. A belépők három árkategóriában érhetők el minden helyszínen, a budapesti találkozókra 125, 75, valamint 30 euróba kerülnek a jegyek.
2019.07.04. 16:50

Magyar könnyek a drámai vereség után

A magyar válogatott nagy csatában kikapott Nagy-Britanniától a szerb-lett rendezésű női kosárlabda Európa-bajnokság belgrádi negyeddöntőjében, de ha megnyeri szombaton az alsóházi helyosztót, még kijuthat az olimpiai selejtezőtornára. Székely Norbert szövetségi kapitány szerint a britek tudták, hogy mit kell tenni a magyar csapat ellen
2019.06.30. 20:29

Ellenfélre várnak a magyarok a kosár Eb-n

A magyar válogatott Nagy-Britanniával vagy Montenegróval találkozik csütörtökön a szerb-lett rendezésű női kosárlabda Európa-bajnokság belgrádi negyeddöntőjében.
2019.06.30. 18:06

Tét nélküli vereség a kosárlabda Eb-n

A csoportgyőztesként már negyeddöntős magyar válogatott tét nélküli mérkőzésen 59-58-ra kikapott Törökországtól vasárnap a szerb-lett rendezésű női kosárlabda Európa-bajnokság harmadik fordulójában Nisben.
2019.06.28. 20:21

Negyeddöntős a magyar válogatott a női kosárlabda Eb-n

A magyar válogatott 59-51-re legyőzte Olaszországot pénteken a szerb-lett rendezésű női kosárlabda Európa-bajnokság második fordulójában Nisben, ezzel csoportelsőként bejutott a belgrádi negyeddöntőbe.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.