Infostart.hu
eur:
355.96
usd:
313.42
bux:
138853.98
2026. június 24. szerda Iván

Szexrabszolgát csinált gyereklányából az anya

Szexrabszolgát csinált 12 éves lányából - ismerte be egy amerikai nő, aki partnerével együtt az interneten hirdette a gyereket. A bíróság mindkettejüket börtönbe küldi.

A kislány anyjának barátja, Todd Barkau 2000-ben feküdt le először az akkor 12 éves gyerekkel, és megmutatta neki a szadomazo és a kötözéses szexet.

Két évvel később a pár "Alisha úrnő" néven kezdte hirdetni a gyereket az interneten, és három éven át bárkinek odaadta, aki hajlandó volt kifizetni a szexuális szolgáltatásokért kért összeget.

A kislány 80 ezer dollárt keresett a 37 éves Barkaunak és 45 éves anyjának - az összeget a bíróság elkobozta a pártól. A férfi emellett 25 év börtönt kapott, míg a nőnek 15 évet kell rács mögött töltenie.

Az ügyészek hangsúlyozták: az asszony az első olyan ember, aki ellen saját gyerekének prostituálása miatt emeltek vádat.

Címlapról ajánljuk
A tudósok szerint jobban jár az a csapat a vb-n, amelyik több mérkőzését játszhatja fedett stadionban

A tudósok szerint jobban jár az a csapat a vb-n, amelyik több mérkőzését játszhatja fedett stadionban

Amikor decemberben megtartották a 2026-os világbajnokság sorsolását, az edzők, játékosok és szurkolók mind találgatták, melyik csapat lesz a legkedvezőbb helyzetben, a menetrend és a minél kevesebb utazás tekintetében. De volt egy másik, kevésbé nyilvánvaló szempont is, amit figyelembe kellett venni: előnyben vagy, ha több mérkőzést játszhatsz fedett stadionban.

Ukrajna: „már mi teszünk szívességet a tűzszünettel Oroszországnak”

Ukrajna türelme nem véges és visszavonhatja tűzszüneti ajánlatát, ha nincs lényegi nemzetközi nyomás a háború leállítására – közölte a kijevi kormány megbízottja. Ukrajna úgy érzi, egyre jobban állnak a fronton, a tömeges dróntámadásoknak köszönhetően. Közben az amerikai kormányzat egyik tagja „az európaiak szellemi fogyatékos gyerekének” nevezte Zelenszkij ukrán elnököt.
Brüsszel félig szembeköpi magát, hogy mentse a német ipart

Brüsszel félig szembeköpi magát, hogy mentse a német ipart

Már a következő hetekben előterjesztené az Európai Bizottságaz uniós kibocsátáskereskedelmi rendszer (ETS) reformját, amely a Handelsblatt értesülései szerint 2027-től több ingyenes kibocsátási kvótát biztosítana az energiaintenzív iparágaknak, és később vezetné ki a térítésmentes egységeket. A gyorsított eljárás mögött politikai megfontolások is állnak, mivel Brüsszel attól tart, hogy a francia választások és egy esetleges jobboldali fordulat akadályozhatja a rendes jogalkotást. A könnyítésért cserébe a vállalatoknak a megtakarításaik jelentős részét európai telephelyeik dekarbonizációjába kellene visszaforgatniuk. Az EU klímapolitikai szakértői ugyanakkor figyelmeztetnek, hogy a rendszer túlzott gyengítése veszélyeztetheti a 2050-es klímasemlegességi célt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×