Infostart.hu
eur:
388.03
usd:
329.53
bux:
0
2025. december 27. szombat János
Nyitókép: PIxabay

Halálos vonatbaleset a Velencei-tónál

Halálra gázolt egy embert a Keszthelyről Budapestre tartó vonat kedden délelőtt Agárdon.

A Mávinform a Facebook-oldalán közölte, hogy a Keszthelyről a Déli pályaudvarra indult Balaton InterCity elütött egy embert Agárdon, a Camping utcai átjáróban.

A baleset miatt a székesfehérvári vonalon 15-20, esetenként 20-30 perccel is meghosszabbodhat a menetidő, ami érinti a balatoni csatlakozó vonalak, valamint a Székesfehérvár-Szombathely vonal közlekedését is.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság azt közölte, hogy a vonat mintegy négyszáz utasáért mentesítő szerelvény érkezett. A tűzoltók a biztonságos átszállásban nyújtanak segítséget.

Címlapról ajánljuk

Háború, halál, béke – Ilyen volt a világ 2025-ben

2025-ben egy hosszú ideje óta tartó háborút sikerült befagyasztani, egy másik azonban – a béketervek ellenére – még a fegyverszünetig sem jutott. Körképünkben nem csak a világpolitikát meghatározó fegyveres konfliktusokat, de az év más fontos nemzetközi történéseit is áttekintjük.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×