Infostart.hu
eur:
385.19
usd:
328.11
bux:
109607.58
2025. december 14. vasárnap Szilárda
Nyitókép: Forrás: Facebook/Országos Mentőszolgálat

Tömegkarambol az M7-esen, mentőhelikopter is a helyszínen

Több kilométeres a torlódás Budapest felé.

Öt autó ütközött az M7-es autópályán Budapest felé Baracska térségében, a 35-ös kilométernél szerda délután, öt kilométeres a torlódás - közölte az Útinform.

Az autók a váli-völgyi pihenő előtt ütköztek, egy sávon araszolva halad a forgalom. Aki teheti, a 42-es, Kápolnásnyék-Velence csomópontnál hajtson le a pályáról, és a 7-es főúton kerüljön, visszatérni Martonvásárnál lehet az autópályára. Az ellenkező, Balaton felé vezető oldalon a nézelődők miatt alakult ki torlódás - írta az Útinform.

A katasztrófavédelem honlapján azt közölte: a székesfehérvári hivatásos tűzoltók, mentők és egy mentőhelikopter érkezett a helyszínre. A karambolozó autók egy része a leállósávban, a többi a forgalmi sávban áll.

Címlapról ajánljuk
Egy kis csendes-óceáni sziget az orosz árnyékflotta legújabb bázisa

Egy kis csendes-óceáni sziget az orosz árnyékflotta legújabb bázisa

A távoli Cook-szigeteken, egy pizzéria mellett működik a világ egyik leggyorsabban fejlődő hajózási nyilvántartó irodája. A hírek szerint nem véletlenül szárnyal épp itt ez a vállalkozás: nyilvánosságra került, mennyiért és hogyan kerülhetnek ide akár orosz és iráni, de észak-koreai tankerek is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.15. hétfő, 18:00
Mészáros Andor
az Eötvös Loránd Tudományegyetem BTK Történeti Intézetének docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×