Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 7. vasárnap Ambrus
Közlekedésbiztonsági ellenőrzést végeznek rendőrök Alsónémedinél 2019. augusztus 26-án. A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság ezen napon fokozott közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartott az M0-ás autóúton. Az ellenőrzés fő célja a külföldi autószállító járműszerelvények vizsgálata volt. A rendőrök nyolc autószállító járműszerelvényt és két tehergépkocsit ellenőriztek,  nyolc járművezetővel szemben szabtak ki bírságot túlsúlyos járművel való közlekedés és egyéb szabályszegés miatt.
Nyitókép: MTI/Mihádák Zoltán

Majdnem minden ellenőrzött járművel gond volt

A Pest megyei rendőrök közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartottak az M0-s autóúton.

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályának munkatársai hétfőn 9 órától 15 óráig fokozott ellenőrzést hajtottak végre az M0 autóúton, Alsónémedi térségében.

Az ellenőrzés fő célja ezúttal a külföldi autószállító járműszerelvények vizsgálata volt, tengelysúlyméréssel egybekötve. Az akció kiterjedt továbbá a passzív biztonsági eszközök használatának ellenőrzésére, valamint az ittas vagy bódult állapotú járművezetők kiszűrésére is.

Az akcióban a rendőrök nyolc autószállító járműszerelvényt és két tehergépkocsit ellenőriztek, amelynek során

nyolc járművezetővel szemben szabtak ki bírságot

túlsúlyos járművel való közlekedés és egyéb szabályszegés miatt.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 7. 20:45
×
×
×
×