2007. április 19. 10:25
Hétfőn teheti le az esküt a két új miniszter
Várhatóan hétfőn teszi le a miniszteri esküt a parlamentben Horváth Ágnes és Fodor Gábor, ha az illetékes parlamenti bizottságok az ülés előtt meg tudják hallgatni őket.