2007. április 19. 16:31
Felgyújtotta magát egy férfi Törökszentmiklóson
Felgyújtotta magát egy férfi a Jász-Nagykun megyei Törökszentmiklóson - mondta Kovács Ágnes, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense. Hozzátette: a férfi súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett, tettének okát még nem tudják.