2007. május 12. 15:06
Az ország legnagyobb kézműves udvara a Hortobágyon
Átadták a Hortobágyi Nemzeti Park új látogatóközpontját és erdei iskoláját. Az ünnepségen a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium államtitkára elmondta: a mintegy 300 millió forint értékű beruházás a Széchenyi Turizmusfejlesztési Program és a tárca támogatásával valósult meg.