2008. február 28. 10:08
Bombaként robbant a leépítés híre
A BMW müncheni központjában bejelentették, hogy a közeljövőben 8 ezer alkalmazott elbocsátását tervezik. A közlés mind politikai, mind pedig gazdasági körökben nagy megütközést keltett, mert a BMW a múlt évet rekordnyereséggel zárta.