2009. április 28. 14:34
Mentőst vertek és mentőautó-kereket vágtak ki Szigethalmon - képekkel
Bántalmazták a Samanitárius Mentőszolgálat ápolóját hétfőn este Szigethalmon - közölte a szolgálat vezető ápolója, Dávid Ferenc. A gépkocsivezető könnyű sérüléseket szenvedett, a támadókat a rendőrök előállították. A városi rendőrkapitányság előtt parkoló mentőautó kerekeibe kést szúrtak.