2009. április 28. 06:18
Sertésinfluenza: személyvonaton robbant a vírusmintákat tartalmazó tartályt
Megállítottak és kiürítettek egy személyvonatot Svájcban hétfőn este, miután az egyik vagonban, az utasok között felrobbant egy sertésinfluenza-vírusokat tartalmazó különleges konténer - közölte a helyi rendőrség. Közben egy fokozattal - hármasról négyesre - emelte a sertésinfluenza veszélyének súlyosságát jelző riasztási szintet az Egészségügyi Világszervezet (WHO).