Infostart.hu
eur:
362.62
usd:
317.29
bux:
140981.27
2026. július 20. hétfő Illés
A Paris Saint-Germain labdarúgóklubhoz szerződött Lionel Messi, az FC Barcelonától távozott hatszoros aranylabdás argentin csatár bemutatkozó sajtóértekezletet tart a párizsi Parc des Princes stadionban 2021. augusztus 11-én. A 34 éves csatár szerződése két idényre szól, és további egy évvel meghosszabbítható.
Nyitókép: MTI/EPA/Christophe Petit Tesson

"A nyolcadikról" pletykálkodnak Messi ügyében

Aligha menekül meg a most még csak hétszeres aranylabdás.

Egybehangzó külföldi sajtóhírek szerint eldőlt, hogy Lionel Messi nyolcadik alkalommal is megnyeri az Aranylabdát, a futball legfontosabb egyéni elismerését.

Kedden jó néhány hírportál beszámolt arról, hogy 36 éves argentin csatárt hirdetik majd ki győztesként az október 30-án Párizsban sorra kerülő ünnepségen.

Bár Messi a 2022/23-as idényben klubszinten már nem nyújtott olyan teljesítményt, mint karrierje legjobb szezonjaiban a Barcelonában, azonban a katari világbajnokságon ellenállhatatlanul futballozott és története harmadik sikerére vezette Argentínát, begyűjtve ezzel gyakorlatilag az egyetlen olyan trófeát, ami még hiányzott pályafutásából.

A dél-amerikai sztár nyáron az észak-amerikai profiligában (MLS) szereplő Inter Miamiba igazolt, és egyelőre az Egyesült Államokban is kiemelkedően teljesít.

Címlapról ajánljuk

Magyar Péter reagált arra, hogy Polgár Juditot ajánlották köztársasági elnöknek

A hazánknak egységre, békére és olyan elnökre van szüksége, akire minden magyar büszke lehet. A köztársasági elnökség nem egy foglalkozás, nem egy munkahely, hanem a legmagasabb szolgálat. Az elnök feladata: szolgálni és képviselni. Minden magyart – írta egyebek mellett.
Az egyik legnagyobb rakétatámadást hajtott végre Oroszország a háború kezdete óta

Az egyik legnagyobb rakétatámadást hajtott végre Oroszország a háború kezdete óta

Az ukrajnai háború vasárnap hajnalban újabb súlyos eszkalációt hozott: Oroszország a háború egyik legnagyobb ballisztikusrakéta-támadását indította Kijev ellen, amelyben legalább egy ember meghalt, 16-an pedig megsebesültek. Az ukrán légvédelem közlése szerint a 41 rakétából 18-at sikerült megsemmisíteni. A támadás azután érkezett, hogy Ukrajna nagyszabású dróncsapásokat hajtott végre oroszországi logisztikai és energetikai létesítmények ellen. Volodimir Zelenszkij ismét sürgette a nyugati szövetségeseket, hogy küldjenek több légvédelmi rendszert és elfogórakétát. Háborús híreink vasárnap percről percre.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×