Infostart.hu
eur:
385.63
usd:
330.99
bux:
124520.24
2026. március 10. kedd Ildikó
Rajtol a 100 méteres női gyorsúszás negyedik előfutama a budapesti vizes Európa-bajnokságon a Duna Arénában 2021. május 21-én.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Rajt helyett belepottyant az etióp versenyző a Duna Aréna medencéjébe

T. A. Malede a szakértő szerint "lehet, hogy nem megfelelő körülmények között készült" a vizes-világbajnokságra.

Idén is lett "Géza, Elemér, Q" versenyzője az aktuális úszóvilágversenynek, az M4 Sport közvetítéséből derült ki, hogy az 50 méteres férfi gyorsúszás második előfutamában hiába állt rajtkőre az etióp T. A. Malede, a rajtduda jele előtt egyszerűen elvesztette egyensúlyát, és vízbe esett.

A közvetítés szakértője, az Európa-bajnok Mutina Ágnes szerint szerint lehet, hogy nem gyakorolta eleget a rajtot, de lehet, hogy nem is megfelelő körülmények között készült. Szakértőtársa, Verrasztó Evelyn arra mutatott rá, sajnálatos, hogy ilyenkor nincs "kétrajt-szabály".

A videót ITT lehet megtekinteni.

Címlapról ajánljuk

Kreml: Donald Trump beszélni akart Vlagyimir Putyinnal, az elhangzottaknak gyakorlati jelentősége lesz

A közel-keleti helyzetet, az ukrajnai békefolyamatot és Venezuelát vitatta meg Vlagyimir Putyin orosz és Donald Trump amerikai elnök – közölte hétfőn Jurij Usakov, az orosz államfő külpolitikai tanácsadója újságíróknak nyilatkozva Moszkvában.
inforadio
ARÉNA
2026.03.10. kedd, 18:00
Prőhle Gergely
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének programigazgatója
Amerika a győzelem kapujában, Irán megtámadta a NATO-t, európai hadiflotta indul meg a Közel-Keletre - Híreink az iráni háborúról percről percre kedden

Amerika a győzelem kapujában, Irán megtámadta a NATO-t, európai hadiflotta indul meg a Közel-Keletre - Híreink az iráni háborúról percről percre kedden

Republikánus vezetőknek tart sajtónyilvános beszédet Donald Trump elnök Floridában: az elnök eddig elsősorban Iránról beszél. Az amerikai vezető úgy látja: a háborúnak hamarosan vége, az USA és Izrael győzni fog, Irán gyakorlatilag katonailag és politikailag megsemmisült. Az iráni háborúnak lényegében vége van, Amerika elérte a céljait – jelentette be ma este Donald Trump amerikai elnök. Franciaország a Közel-Keletre küld nyolc fregattot, két helikopter-hordozót és a Charles de Gaulle repülőgép-hordozót – jelentette be ma este Emmanuel Macron francia elnök. Törökország „figyelmeztetést” küldött Teheránnak, miután az iráni haderő ismét ballisztikus rakétát lőtt ki a NATO-tagállamra – idézi Recep Tayyip Erdogan török elnököt a Times of Israel. A török vezető hangsúlyozta: ha Irán további lépéseket tesz, a két ország ezeréves kapcsolata összeomolhat. Cikkünk folyamatosan frissül az iráni konfliktus legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×