INFORÁDIÓ
2022. június 30. csütörtök
Pál

vizes-vb 2022

program

menetrend

úszás

vízilabda

A budapesti vizes világbajnokság arany-, ezüst- és bronzérme a Duna Arénában 2022. június 14-én.

Ekkor láthatjuk Milákot, Hosszút és a vízilabdázókat a vb-n – részletes program

Infostart

Kezdődik a 19. vizes világbajnokság, amelyen az úszók, nyíltvízi úszók, vízilabdázók, műúszók és műugrók küzdelmeit rendezik meg. Menetrend a következő bő két hétre.

Úszás

Június 18., szombat:

előfutamok (9.00):

  • női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma)
  • férfi 400 m gyors
  • női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma)
  • férfi 50 m pillangó (Szabó Szebasztián, Milák Kristóf)
  • női 400 m gyors (Késely Ajna, Fábián Bettina)
  • férfi 100 m mell (Takács Tamás)
  • férfi 400 m vegyes (Holló Balázs, Kós Hubert)
  • női 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)
  • férfi 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)

elődöntők, döntők (18.00)

  • férfi 400 m gyors DÖNTŐ
  • női 100 m pillangó elődöntő
  • férfi 50 m pillangó elődöntő
  • női 400 m gyors DÖNTŐ
  • férfi 100 m mell elődöntő
  • női 200 m vegyes elődöntő
  • férfi 400 m vegyes DÖNTŐ
  • férfi 4x100 m gyorsváltó DÖNTŐ
  • női 4x100 m gyorsváltó DÖNTŐ

Június 19., vasárnap:

előfutamok (9.00):

  • női 100 m hát (Burián Katalin)
  • férfi 100 m hát (Kovács Benedek Bendegúz)
  • női 100 mell (Halmai Petra)
  • férfi 200 m gyors (Milák Kristóf, Németh Nándor)
  • női 1500 m gyors (Mihályvári-Farkas Viktória)

elődöntők, döntők (18.00):

  • férfi 100 mell DÖNTŐ
  • női 100 m pillangó DÖNTŐ
  • férfi 100 m hát elődöntő
  • női 100 m mell elődöntő
  • férfi 50 m pillangó DÖNTŐ
  • női 100 m hát elődöntő
  • férfi 200 m gyors elődöntő
  • női 200 m vegyes DÖNTŐ

Június 20., hétfő:

előfutamok (9.00):

  • férfi 50 m mell (Gál Olivér)
  • női 200 m gyors (Pádár Nikolett)
  • férfi 200 m pillangó (Milák Kristóf, Kenderesi Tamás)
  • férfi 800 m gyors (Kalmár Ákos)

elődöntők, döntők (18.00):

  • férfi 200 m gyors DÖNTŐ
  • női 1500 m gyors DÖNTŐ
  • férfi 50 m mell elődöntő
  • női 100 m hát DÖNTŐ
  • férfi 100 m hát DÖNTŐ
  • női 200 m gyors elődöntő
  • férfi 200 m pillangó elődöntő
  • női 100 m mell DÖNTŐ

Június 21., kedd:

előfutamok (9.00):

  • női 50 m hát (Komoróczy Lora Fanni)
  • férfi 100 m gyors (Németh Nándor, Szabó Szebasztián)
  • férfi 200 m vegyes (Kós Hubert, Török Dominik Márk)
  • női 200 m pillangó (Kapás Boglárka, Hosszú Katinka)
  • 4x100 m vegyes vegyesváltó

elődöntők, döntők (18.00):

  • férfi 800 m gyors DÖNTŐ
  • női 200 m gyors DÖNTŐ
  • férfi 100 m gyors elődöntő
  • női 50 m hát elődöntő
  • férfi 200 m pillangó DÖNTŐ
  • férfi 50 m mell DÖNTŐ
  • női 200 m pillangó elődöntő
  • férfi 200 m vegyes elődöntő
  • 4x100 m vegyes vegyesváltó DÖNTŐ

Június 22., szerda:

előfutamok (9.00):

  • női 100 m gyors (Gyurinovics Fanni)
  • férfi 200 m hát (Telegdy Ádám, Kovács Benedek Bendegúz)
  • női 200 m mell (Békési Eszter)
  • férfi 200 m mell
  • női 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)

elődöntők, döntők (18.00):

  • női 200 m pillangó DÖNTŐ
  • női 100 m gyors elődöntő
  • férfi 100 m gyors DÖNTŐ
  • női 50 m hát elődöntő
  • férfi 200 m mell elődöntő
  • férfi 200 m vegyes DÖNTŐ
  • női 200 m mell elődöntő
  • férfi 200 m hát elődöntő
  • női 4x200 m gyorsváltó DÖNTŐ

Június 23., csütörtök:

előfutamok (9.00):

  • férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián)
  • női 200 m hát (Burián Katalin, Molnár Dóra)
  • férfi 50 m gyors (Szabó Szebasztián, Lobanovszkij Maxim)
  • női 50 m pillangó (Varga Dominika)
  • férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)
  • női 800 m gyors (Késely Ajna)

elődöntők, döntők (18.00):

  • női 100 m gyors DÖNTŐ
  • férfi 100 m pillangó elődöntő
  • női 200 m hát elődöntő
  • férfi 50 m gyors elődöntő
  • női 200 m mell DÖNTŐ
  • férfi 200 m hát DÖNTŐ
  • női 50 m pillangó elődöntő
  • férfi 200 m mell DÖNTŐ
  • férfi 4x200 m gyorsváltó

Június 24., péntek:

előfutamok (9.00):

  • női 50 m gyors (Senánszky Petra)
  • férfi 50 m hát (Bohus Richárd, Szentes Bence)
  • női 50 m mell (Sztankovics Anna)
  • 4x100 m vegyes gyorsváltó
  • férfi 1500 m gyors (Kalmár Ákos)

elődöntők, döntők (18.00):

  • női 50 m pillangó DÖNTŐ
  • férfi 50 m gyors DÖNTŐ
  • női 50 m gyors elődöntő
  • női 50 m mell elődöntő
  • férfi 100 m pillangó DÖNTŐ
  • női 200 m hát DÖNTŐ
  • férfi 50 m hát elődöntő
  • női 800 m gyors DÖNTŐ
  • 4x100 m vegyes gyorsváltó DÖNTŐ

Június 25., szombat:

előfutamok (9.00):

  • női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória)
  • férfi 4x100 m vegyesváltó
  • női 4x100 m vegyesváltó

döntők (18.00):

  • férfi 50 hát
  • női 50 m mell
  • férfi 1500 m gyors
  • női 50 m gyors
  • női 400 m vegyes
  • férfi 4x100 m vegyesváltó
  • női 4x100 m vegyesváltó

Nyíltvízi úszás

Június 26., vasárnap

  • 13.00: Váltó, 6 km (Rohács Réka, Olasz Anna, Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf)

Június 27., hétfő

  • 9.00: férfi 5 km (Rasovszky Kristóf, Betlehem Dávid)
  • 12.00: női 5 km (Rohács Réka, Balogh Vivien)

Június 29., szerda

  • 8.00: női 10 km (Olasz Anna, Balogh Vivien
  • 12.00: férfi 10 km (Rasovszky Kristóf, Betlehem Dávid)

Június 30., csütörtök

  • 9.00: férfi, női 25 km (Gálicz Péter, Kalmár Ákos, Olasz Anna, Rohács Réka)

Műugrás

Június 26., vasárnap

  • 9.00: férfi szinkron 3 m, selejtező
  • 12.00: női torony, selejtező
  • 16.00: férfi szinkron 3 m, döntő
  • 18.30: női torony, elődöntő

Június 27., hétfő

  • 9.00: férfi 3 m, selejtező
  • 16.00: férfi 3 m, elődöntő
  • 19.00: női torony, döntő

Június 28., kedd

  • 10.00: férfi szinkron torony, selejtező
  • 16.00: férfi 3 m, döntő
  • 19.00: férfi szinkron torony, döntő

Június 29., szerda

  • 10.00: női 1 m, selejtező (Veisz Emma, Mosena Estilla)
  • 14.30: 3/10 m csapatverseny, döntő
  • 17.00: női 1 m, döntő
  • 19.00: vegyes szinkron 3 m, döntő

Június 30., csütörtök

  • 9.00: női szinkron torony, selejtező
  • 12.00: férfi 1 m, selejtező
  • 17.00: férfi 1 m, döntő
  • 19.00: női szinkron torony, döntő

Július 1., péntek

  • 10.00: női 3 m, selejtező (Veisz Emma, Mosena Estilla)
  • 16.00: női 3 m, középdöntő
  • 19.00: vegyes szinkron torony, döntő

Július 2., szombat

  • 10.00: férfi torony, selejtező
  • 16.00: férfi torony, elődöntő
  • 19.00: női 3 m, döntő

Július 3., vasárnap

  • 11.00: női szinkron 3 m, selejtező
  • 15.00: női szinkron 3 m, döntő
  • 17.00: férfi torony, döntő

Műúszás

Június 17., péntek

  • 9.00: egyéni rövid program, selejtező
  • 13.00: páros rövid program, B-csoport, selejtező (Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka, tartalék: Hungler Szabina Mercédesz)
  • 16.30: páros rövid program, A-csoport, selejtező

Június 18., szombat

  • 10.00: csapat kombinációs kűr, selejtező (Apáthy Anna, Barta Niké, Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka, Götz Lilien, Hatala Hanna, Hungler Szabina Mercédesz, Regényi Adelin, Szakáll Panna, Taksonyi Blanka, tartalék: Makai Cintia Molli, Szórát Léna)
  • 13.00: vegyes páros, rövid program, selejtező
  • 16.00: egyéni rövid program, döntő

Június 19., vasárnap

  • 10.00: csapat, rövid program, selejtező (Apáthy Anna, Barta Niké, Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka, Götz Lilien, Hatala Hanna, Hungler Szabina Mercédesz, tartalék: Regényi Adelin, Taksonyi Blanka)
  • 16.00: páros rövid program, döntő

Június 20., hétfő

  • 9.00: egyéni rövid program, selejtező
  • 14.00: vegyes páros, rövid program, döntő
  • 16.00: csapat kombinációs kűr, döntő

Június 21., kedd

  • 9.00: páros szabadprogram, B-csoport, selejtező
  • 12.00: páros szabadprogram, A-csoport, selejtező
  • 16.00: csapat, rövid program, döntő

Június 22., szerda

  • 10.00: csapat, szabadprogram, selejtező
  • 16.00: egyéni szabadprogram, döntő

Június 23., csütörtök

  • 10.00: csapat, akrobatikus kűr, selejtező (Apáthy Anna, Barta Niké, Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka, Götz Lilien, Hatala Hanna, Hungler Szabina Mercédesz, Regényi Adelin, Szórát Léna, Taksonyi Blanka, tartalék: Makai Cintia Molli, Szakáll Panna)
  • 16.00: páros szabadprogram, döntő

Június 24., péntek

  • 10.00: vegyes páros, szabadprogram, selejtező
  • 16.00: csapat, szabadprogram, döntő

Június 25., szombat

  • 13.30: vegyes páros, szabadprogram, döntő
  • 15.00: csapat, akrobatikus kűr, döntő
  • 16.30: gála

Vízilabda

Női torna

Június 20., hétfő

A-CSOPORT

19.30: Kanada–Olaszország

21.00: Magyarország–Kolumbia

B-CSOPORT

18.00: Dél-Afrika–Egyesült Államok

19.30: Hollandia–Argentína

C-CSOPORT

18.00: Új-Zéland–Brazília

19.30: Kazahsztán–Ausztrália

D-CSOPORT

18.00: Görögország–Thaiföld

19.30: Franciaország–Spanyolország

Június 22., szerda

A-CSOPORT

19.30: Kolumbia–Kanada

21.00: Olaszország–Magyarország

B-CSOPORT

18.00: Argentína–Dél-Afrika

19.30: Egyesült Államok–Hollandia

C-CSOPORT

18.00: Ausztrália–Új-Zéland

19.30: Brazília–Kazahsztán

D-CSOPORT

18.00: Spanyolország–Görögország

19.30: Thaiföld–Franciaország

Június 24., péntek

A-CSOPORT

19.30: Olaszország–Kolumbia

21.00: Magyarország–Kanada

B-CSOPORT

18.00: Egyesült Államok–Argentína

19.30: Hollandia–Dél-Afrika

C-CSOPORT

18.00: Brazília–Ausztrália

19.30: Kazahsztán–Új-Zéland

D-CSOPORT

18.00: Thaiföld–Spanyolország

19.30: Franciaország–Görögország

Június 26., vasárnap

A 13–16. helyért (Szeged)

17.00: A4–B4

18.30: C4–D4

Rájátszás a negyeddöntőért (Budapest)

14.00: A2–B3

15.30: A3–B2

17.00: C2–D3

18.30: C3–D2

Június 28., kedd

Helyosztók (Szeged)

14.00: mérkőzés a 15. helyért (a 13–16. helyért vívott helyosztók vesztesei)

15.30: mérkőzés a 13. helyért (a 13–16. helyért vívott helyosztók győztesei)

A 9–12. helyért (Szeged)

17.00: A2/B3–C2/D3

18.30: A3/B2–C3/D2

Negyeddöntő (Budapest)

13.00: A1–C2/D3

16.00: B1–C3/D2

19.30: C1–A2/B3

21.00: D1–A3/B2

* A magyar válogatott továbbjutása esetén a negyeddöntőben este 21 órakor játszik.

Június 30., csütörtök

Helyosztók (Szeged)

17.00: mérkőzés a 11. helyért (a 9–12. helyért vívott helyosztók vesztesei)

18.30: mérkőzés a 9. helyért (a 9–12. helyért vívott helyosztók győztesei)

Az 5–8. helyért (Budapest)

14.30: A1/C2/D3–B1/C3/D2 (a negyeddöntők vesztesei)

19.30: C1/A2/B3–D1/A3/B2 (a negyeddöntők vesztesei)

Elődöntő (Budapest)

16.00: A1/C2/D3–B1/C3/D2

21.00: C1/A2/B3–D1/A3/B2

* A magyar válogatott továbbjutása esetén az elődöntőben este 21 órakor játszik.

Július 2., szombat

Helyosztók

13.00: mérkőzés a 7. helyért

17.00: mérkőzés az 5. helyért

14.30: Bronzmérkőzés

20.00: döntő

Férfi torna

Június 21., kedd

A-CSOPORT

19.30: Brazília–Grúzia

21.00: Montenegró–Magyarország

B-CSOPORT

18.00: Németország–Japán

19.30: Görögország–Horvátország

C-CSOPORT

18.00: Dél-Afrika–Olaszország

19.30: Kanada–Spanyolország

D-CSOPORT

18.00: Ausztrália–Kazahsztán

19.30: Egyesült Államok–Szerbia

Június 23., csütörtök

CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ

A-CSOPORT

19.30: Grúzia–Montenegró

21.00: Magyarország–Brazília

B-CSOPORT

18.00: Horvátország–Németország

19.30: Japán–Görögország

C-CSOPORT

18.00: Spanyolország–Dél-Afrika

19.30: Olaszország–Kanada

D-CSOPORT

18.00: Szerbia–Ausztrália

19.30: Kazahsztán–Egyesült Államok

Június 25., szombat

A-CSOPORT

19.30: Brazília–Montenegró

21.00: Magyarország–Grúzia

B-CSOPORT

18.00: Japán–Horvátország

19.30: Görögország–Németország

C-CSOPORT

18.00: Olaszország–Spanyolország

19.30: Kanada–Dél-Afrika

D-CSOPORT

18.00: Kazahsztán–Szerbia

19.30: Egyesült Államok–Ausztrália

Június 27., hétfő

Helyosztók (Szeged)

17.00: A4–B4

18.30: C4–D4

Rájátszás a negyeddöntőért (Budapest)

14.00: A2–B3

15.30: A3–B2

17.00: C2–D3

18.30: D2–C3

Június 29., szerda

Helyosztók (Szeged)

14.00: mérkőzés a 15. helyért (a 13–16. helyért vívott helyosztók vesztesei)

15.30: mérkőzés a 13. helyért (a 13–16. helyért vívott helyosztók győztesei)

A 9–12. helyért (Szeged)

17.00: A2/B3–C2/D3

18.30: A3/B2–C3/D2

Negyeddöntő (Budapest)

13.00: A1–C2/D3

16.00: B1–C3/D2

19.30: C1–A2/B3

21.00: D1–A3/B2

* A magyar válogatott továbbjutása esetén a negyeddöntőben este 21 órakor játszik.

Július 1., péntek

Helyosztók (Szeged)

17.00: mérkőzés a 11. helyért (a 9–12. helyért vívott helyosztók vesztesei)

18.30: mérkőzés a 9. helyért (a 9–12. helyért vívott helyosztók győztesei)

Az 5–8. helyért (Budapest)

14.30: A1/C2/D3–B1/C3/D2 (a negyeddöntők vesztesei)

19.30: C1/A2/B3–D1/A3/B2 (a negyeddöntők vesztesei)

Elődöntő (Budapest)

16.00: A1/C2/D3–B1/C3/D2

21.00: C1/A2/B3–D1/A3/B2

* A magyar válogatott továbbjutása esetén az elődöntőben este 21 órakor játszik.

Július 3., vasárnap

Helyosztók

13.00: mérkőzés a 7. helyért

17.00: mérkőzés az 5. helyért

14.30: Bronzmérkőzés

20.00: döntő

Nyitókép: MTI/Kovács Anikó
A címlapról ajánljuk

×
×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018