Infostart.hu
eur:
385.54
usd:
330.85
bux:
119344.12
2026. január 14. szerda Bódog
Egyéni indulók futnak a 220 kilométeres Ultrabalaton versenyen Balatonkenesén 2017. május 20-án. A tizenegyedik alkalommal megrendezett szabadidős sporteseményen a résztvevők a Balatont megkerülve teljesítik a távot futva, kerékpárral, egyéniben, vagy csapatban.
Nyitókép: MTI/Varga György

Hihetetlen rekordok dőltek meg az Ultrabalaton futóversenyen

Győztes idők, részvételi szám, jótékonysági bevétel. Jöjjenek a számok!

A résztvevők számát és a győztesek eredményét tekintve is rekord született az idei NN Ultrabalaton ultrafutóversenyen.

A szervezők közölték: minden eddiginél többen, 17 ezren vettek részt a viadalon, amelyen a férfiaknál Bódis Tamás, a nőknél pedig Cseke Lilla győzött, mindketten az eddigi legjobb eredménnyel.

Bódis 16:34:28 óra alatt teljesítette a 211 kilométeres távot, Csekének 20:15:15 órára volt szüksége a Balaton körbefutásához.

A korábbi évekhez hasonlóan idén is szerveztek jótékonysági kampányt a viadalon. A futók a chipjeik letéti díját visszaváltás helyett jótékony célra ajánlhatták fel, és ezen felül is adományozhattak. Az akció sikeres volt, 9 815 500 forint gyűlt össze, amit a BioTechUSA ötmillió forinttal kiegészített. A pénzt beteg gyerekek megsegítésére fordítják.

Címlapról ajánljuk

A német vasút friss ellensége: „a sík terep”

Nyáron a hőség, télen a hó. A közös nevező a szélsőséges időjárás, amelynek következtében a nagy hagyományokkal rendelkező német vasút, a Deutsche Bahn a legnépszerűbből a legnépszerűtlenebb tömegközlekedési eszközzé vált. A politika és a szakmai szövetségek most magyarázatot követelnek.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×