INFORÁDIÓ 
2020. október 20. kedd
Vendel

sportműsor

televízió

labdarúgás

Vízilabda döntő és 23 focimeccs a vasárnapi tévés kínálatban

Vízilabda döntő és 23 focimeccs a vasárnapi tévés kínálatban

Infostart / MTI

És akkor még a Forma-1-es Orosz Nagydíjról, a kezdődő Roland Garrosról és a szegedi kajak-kenu világkupáról még nem is szóltunk. Két fontos vízilabda mérkőzés is lesz a férfi Magyar Kupában.

M4 Sport

9.30: Forma-2, Orosz Nagydíj, 2. futam

10.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

12.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, futam

13.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-MOL Fehérvár

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Vasas

16.15: Jégkorong, Erste Liga, FTC-MAC HKB Újbuda

18.45 és 20.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő

Sport 1

4.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Brest-Győri Audi ETO

Sport 2

3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, nyugati főcsoport döntő, 5. mérkőzés, Los Angeles Lakers-Denver Nuggets

15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Wolfsburg

22.00: Baseball, MLB, alapszakasz

Eurosport 1

10.50: Tenisz, Roland Garros, 1. forduló

Eurosport 2

9.40 és 14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, férfi mezőnyverseny

12.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, döntő

16.50: Tenisz, Roland Garros, 1. forduló

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Sassuolo

14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Newcastle

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Milan

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Juventus

Digisport 2

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Lyon

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims - Paris Saint-Germain

Digisport 3

15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Strasbourg

17.00: Vízilabda, Masters Summer Cup

Spíler 1

12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Leeds United

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leicester City

19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Wolverhampton Wanderers

Spíler 2

11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Levante

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Athletic Bilbao

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Granada

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Sevilla

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Villarreal

Arena 4

2.00: Jégkorong, NHL, döntő, 5. mérkőzés, Tampa Bay Lightning-Dallas Stars

11.00, 12.15 és 13.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán GP, Moto3, Moto2 és MotoGP futam

15.15: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Rangers

17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Aix

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Houston Texans

22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Seattle Seahawks-Dallas Cowboys

Nyitókép: Forrás: Pexels.com
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018