Infostart.hu
eur:
379.39
usd:
319.44
bux:
129447.89
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Többre vágyik Hosszú Katinka új partnere

Többre vágyik Hosszú Katinka új partnere

Új edzőtársra lelt a háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka: a kaposvári Dudás Dániellel készül együtt.

Hosszú Katinka saját Facebook-oldalán tett közzé egy képet legutóbbi edzéséről, amelyen nem egyedül volt látható. Mint kiderült, a Kaposvári Sportközpont és Sportiskola versenyzője, Dudás Dániel csatlakozott hozzá.

"Nem csak egyszeri alkalomról van szó, lesz folytatása is a dolognak. Sokat szeretnék tanulni Katinkától, amire minden esélyem megvan, hiszen a világ egyik legsikeresebb úszójáról beszélünk" – mondta a 23 éves úszó a KaposPontnak.

Dudás Dániel rövidpályás országos bajnoki címet 1500 gyorson 2013-ban, indult vb-n is ezen a távon. 2015-ben 200 vegyesen második lett Cseh László mögött.

A versenyző edzéstervét a jövőben Shane Tusup, Hosszú Katinka edző-férje készíti.

Címlapról ajánljuk
Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×