Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.87
bux:
122311.2
2026. január 16. péntek Gusztáv

Adele nemet mondott a Super Bowl-fellépésre

A sokszoros Grammy-díjas Adele egy Los Angeles-i koncertjén bejelentette: nem lép fel a 2017-es Super Bowl félidejének szórakoztató műsorában.

"Ez a show nem is a zenéről szól, én pedig nem tudok sem táncolni, sem valami ahhoz hasonlót alakítani. Nagyon kedvesek voltak, hogy felkértek, de nemet mondtam" - fogalmazott a brit énekesnő szombati koncertjén.

"Sajnálom, talán legközelebb" - fűzte még hozzá a sztár, aki később azokat a pletykákat is cáfolta, hogy gyermeket várna.

Az amerikaifutball-döntőt szervező National Football League (NLF) és fő szponzora, a Pepsi ugyanakkor a BBC szerint közleményben cáfolta, hogy hivatalosan felkérték volna Adele-t a fellépésre. Mint írták, már számos sztárt megkerestek, és igyekeznek jövőre is a legjobb programot összeállítani, de "formális felkéréssel" még sem Adele-hez, sem máshoz nem fordultak.

A Super Bowl a legnézettebb észak-amerikai tévéközvetítések egyike, a bajnokság félidejében rendszerint a legnagyobb sztárok lépnek fel. Korábban Beyoncé, Madonna, a Rolling Stones és Prince is szerepelt a sporteseményen.

A Nielsen felmérése szerint az idei Super Bowl, amelyet a kaliforniai Levi's Stadionból közvetítettek, a harmadik legnézettebb műsor volt az amerikai televíziózás történetében. A közvélemény-kutató becslései alapján átlagosan 111,9 millió néző látta a meccset, a félidejében sugárzott szórakoztató műsort pedig 115,5 millióan követték.

Címlapról ajánljuk
Grönland inkább Izland, mint Amerikai Virgin-szigetek

Grönland inkább Izland, mint Amerikai Virgin-szigetek

Az elmúlt napokban Grönland neve hirtelen a nagyhatalmi politika fókuszpontjába került. Washington egyre nyíltabban beszél szükségszerűségről, Koppenhága és Nuuk pedig szokatlan keménységgel mond nemet. A történelem pedig arra tanít minket, hogy motivált eladó nélkül ritkán van üzlet.

Újabb adag ónos eső jön, ipari hóval

Borult, párás, helyenként tartósan ködös idővel indult a péntek, több térségben pedig ónos eső és ónos szitálás is nehezítheti a közlekedést. Elsősorban az északi és keleti országrészben kell csúszós utakra számítani, miközben a nyugati megyékben sűrű, zúzmarás köd rontja a látási viszonyokat.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×