394.29
370.44
65674.41

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella

Már nincs százszázalékos csapat a labdarúgó OTP Bank Ligában, mivel a hétvégi, negyedik fordulóban a címvédő és listavezető Ferencváros csak gól nélküli döntetlent ért el Pakson, míg a Vasas 1-0-ra kikapott a vendég Újpesttől.

A negyedik körben egyetlen hazai siker sem született, egy döntetlen mellett a többi meccs vendéggyőzelemmel zárult.

1. forduló (július 16-17.):

MTK Budapest-Vasas 0-1, Videoton FC-Diósgyőri VTK 1-2, DVSC-TEVA - Paksi FC 1-1, Újpest FC-Budapest Honvéd 0-2, Mezőkövesd Zsóry FC-Gyirmót FC 2-2, Ferencváros-Swietelsky Haladás 3-1

2. forduló (július 23-24.):

Gyirmót FC-MTK Budapest 0-0, Paksi FC-Videoton FC 1-1, Vasas - DVSC-TEVA 3-1, Swietelsky-Haladás - Mezőkövesd Zsóry FC 1-1, Diósgyőri VTK-Újpest FC 2-1, Budapest Honvéd-Ferencváros 0-1

3. forduló (július 30-31.):

Swietelsky Haladás-Budapest Honvéd 1-1, Újpest FC-Paksi FC 1-0, Ferencváros-Diósgyőri VTK 6-2, DVSC-TEVA - Gyirmót FC 4-0, MTK Budapest-Mezőkövesd Zsóry FC 0-1, Videoton FC-Vasas 1-2