363.3
68091.79
2024. május 3. péntek Irma, Tímea

Kikapott a Barcelona Skóciában

Újabb nyolc mérkőzést játszottak szerdán a Bajnokok Ligájában. A Barcelona nagy meglepetésre kikapott a Celtic otthonában. Győzelemmel szakadt meg a Juventus hosszú döntetlen-szériája a BL-ben. A címvédő Chelsea a 90. percben préselte be a győztes gólt a Sahtar ellen. A Bayern München hatot lőtt a Lille-nek. A Manchester United fordított Portugáliában, s továbbjutott.

20.50:

A Bayern hazai pályán félelmetes, a franciák alig öt percen keresztül bírták csak ki a nyomást. Bastian Schweinsteiger juttatta előnyhöz a csapatát. Bayern-Lille 1-0

20.51: Villámrajtot vett a Chelsea, máris vezet a csoport eddigi legjobbja ellen. A gólt Fernando Torres szerezte. Chelsea-Sahtar 1-0

20.51: A Juve is feltörte a dánok védelmét, Marchisio talált a kapuba. Juventus-Nordsjaelland 1-0

20.54: A Sahtar igazolja jó hírét: A brazil Willian máris kiegyenlített. Chelsea-Sahtar 1-1

21.03: Megszerezte a második gólját a Bayern, Claudio Pizarro a gólszerző. Bayern-Lille 2-0

21.03: Kolozsváron előnybe került a Galata, Burak Yilmaz lőtte a gólt. CFR Cluj-Galatasaray 0-1

21.07: Vidal révén 2-0 a Zebráknak. Juventus-Nordsjaelland 2-0

21.08:
Vezet a Celtic a Barcelona ellen! A gólt egy kenyai futballista, Victor Wanyama lőtte. Celtic-Barcelona 1-0

21.08: Már hárommal vezet a Bayern, Balmont-ról a saját kapujába került a labda. Bayern-Lille 3-0

21.11: A Valencia gólra váltotta a fölényét, Jonas megszerezte a vezetést a BATE ellen. Valencia-BATE Boriszov 1-0

21.13: Már 2-0, Soldado büntetőből növelte az előnyt. Valencia-BATE Boriszov 2-0

21.15: Claudio Pizarro révén már négynél tart a Bayern. Bayern-Lille 4-0

21.19: Pizarro még egyet lőtt. Ebből még BL-rekordr is lehet! Bayern-Lille 5-0

21.22: Potyognak a gólok, nagy biztonsággal állíthatjuk, a Juve meg fogja szerezni az első győzelmét. Ezúttal Giovinco lőtte a gólt.Juventus-Nordsjaelland 3-0

21.25: Ismét vezet a Chelsea, a brazil Oscar fantasztikus gólt lőtt vagy 35 méterről. Chelsea-Sahtar 2-1

21.47: Megint kiegyenlített a Sahtar, megint Willian lőtt gólt. Szinte lemásolta az első találatát. A brazil a BL-ősz egyik legnagyobb felfedezettje. Chelsea-Sahtar 2-2

21.51: A Braga előnybe került a Manchester United ellen. A Custodio által kiharcolt büntetőt az Old Traffordon is a kapuba találó Alan váltotta gólra. Sporting Braga-Manchester United 1-0

21.53: Feghouli góljával már háromgólos előnybe került a Valencia. Valencia-BATE Boriszov 3-0

21.54: Sougou kicsit fellelkesítette a kolozsvári szurkolókat, egyenlített a "Csefere". CFR Cluj-Galatasaray 1-1

21.55: A fehéroroszok Bressan révén szépítettek. Valencia-BATE Boriszov 3-1

21.55: Oscar Cardozo nagyon fontos gólt szerzett, vezet a Benfica az Estadio da Luzban. Nincs már olyan mérkőzés, amelyen nem esett gól. SL Benfica-Szpartak 1-0

21.58: Salomon Kalou szépített, de 0-5-nél ennek nincs nagy jelentősége. Bayern München-Lille 5-1

22.01: A világítóberendezés, illetve az elelktromos rendszer hibája miatt félbeszakadt a Sporting Braga-Manchester United mérkőzés.

22.02: Újra előnybe került a Galatasaray Kolozsváron. Burak Yilmaz duplázott. CFR Cluj-Galatasaray 1-2

22.06: Toni Kroos révén elérte a féltucat gólt a Bayern. Bayern-Lille 6-1

22.11: Tíz perc után ismét játszanak Portugáliában a Braga és a Man United játékosai.

22.14: Oscar Cardozó talán eldöntötte a mérkőzést Lisszabonban. Benfica-Szpartak 2-0

22.15: Quagliarella lőtte a Juve negyedik gólját. Juventus-Nordsjaelland 4-0

22.18: Burak Yilmaz mesterhármast szerzett Kolozsváron. CFR Cluj-Galatasaray 1-3

22.20: Mozsolevszkij góljával szépítet a BATE, még izgalmas lehet a végjáték. Valencia-BATE Boriszov 3-2

22.22: Nem lesz izgalmas. Feghouli tallatával ismét kétgólos a Valencia előnye. Valencia-BATE Boriszov 2-0

22.27:
A nap meglepetése, már 2-0-ra vezet a Celtic a Barcelona ellen. Watt lőtte a másodikat. Celtic-Barcelona 2-0

22.30: Lionel Messi szépített, az utolsó percek nagyon érdekesek a Celtic Parkban. Celtic-Barcelona 2-1

22.31: Kamatozott, hogy a Braga fölényét látva beküldte Robin van Persie-t. A holland kiegyenlített. Sporting Braga-Manchester United 1-1

22.33: Moses a 93. percben megszerezte élete első BL-gólját. A Chelsea 3-2-re nyert a Sahtar ellen. Chelsea-Sahtar 3-2

22.35: Öt perccel a mérkőzés vége előtt Wayne Rooney értékesített egy büntetőt. A Man United továbbjutott, függetlenül a hátralévő két mérkőzéstől. Sporting-Manchester United 1-2

22.40: Chicharito Hernandez is meglőtte a maga gólját, a végére összezuhant a Braga. Sporting Braga-Manchester United 1-3

Chelsea-Sahtar 3-2
Juventus-FC Nordsjaelland 4-0

Bayern München-Lille 6-1
Valencia-BATE 4-2

Benfica-Szpartak 2-0
Celtic-Barcelona 2-1

Sporting Braga-Manchester United 1-3
CFR Cluj-Galatasaray 1-3