361.95
68002.24
2024. május 6. hétfő Frida, Ivett

A döntetlennek is örülhetett a Real Madrid a BL-ben

Bár négy vendégcsapat is vezetett, egyik sem tudott nyerni a Bajnokok Ligájában Az Arsenal, a Málaga, a Borussia Dortmund és az Ajax is győzelmi esélyt szalasztott el. A Real Madrid és a Manchester City pontvesztése meglepetés.

20.48:

Az Olympiakosz máris vezetést szerzett a Montpellier ellen. Machado lőtte a gólt. A görögöknél egyébként nem Megyeri Balázs, hanem Carroll véd. Olympiakosz-Montpellier 1-0

20.55: A Manchester City reményei csak egy győzelemmel maradnának életbe. Ehez képest nem áll jól a szénája, az Ajax vezetést szerzett Angliában. A gólt De Jong lőtte. Manchester City-Ajax 0-1

21. 02: Nagy botrány van készülőben az Ittihad Stadinban. Az Ajax már 2-0-ra vezet, ezt a gólt is De Jong szerezte.Manchester City-Ajax 0-2

21.03: Vezet az Anderlecht orosz vetélytársával szemben. Mbokani vette be a vendégek kapuját. Anderlecht-Zenit 1-0.

21.05
: Az Arsenal most a szebbik arcát mutatja. A londoniak Theo Walcott góljával lepték meg a Schalkét. Schalke-Arsenal 0-1

21.07: Brazil góllal került előnybe a PSG Párizsban: Alex a gólszerző. Paris-SG-Dinamo Zagreb 1-0

21.11: Már 2-0 az Arsenalnak. Giroud az újabb gólszerző. Schalke-Arsenal 0-2

21.13:
Hiába támad a Real Madrid, a Dortmund szerzett gólt. Marco Reus labdája Arbeloáról került a kapuba a Bernabéuban. Real Madrid-Borussia Dortmund 0-1

21.07: Szépített a Man City. Yaya Touré gólja kicsit visszahozta reményt. Manchester City-Ajax 1-2

21.19: Kiegyenlített a Real Madrid. Pepe a gólszerző.Real Madrid-Borussia Dortmund 1-1

21.25: Továbbra is pazarul megy a Málagának. A BL-újonc spanyol együttes Eliseu révén előnybe került a San Siróban is. AC Milan-Málaga 0-1

21.30: A szünet előtti másodpercekben Götze góljával ismét előnybe került a Dortmund. Real Madrid-Borussia Dortmund 1-2

21.30: Ugyanabban a percben szerzett gólt a másik német csapat, a Schalke is. A gólszerző: Huntelaar. Schalke-Arsenal 1-2

22.01: Negyedóra is eltelt a második félidőkből, mire megszületett az első gól. Párizsban Matuidi növelte a PSG előnyét, s nagy valószínűséggel el is döntötte a mérkőzést. PSG-Dinamo Zagreb 2-0ű

22.05: Kiegyenlített Belhanda góljával a Montpellier Görögországban. Olympiakosz-Montpellier 1-1

22.07: Jeremy Ménez a franciák újabb gólszerzője. PSG-Dinamo Zagreb 3-0

22.08: Farfán gólja után szólhatnak a fanfárok: kiegyenlített a Schalke. Schalke-Arsenal 2-2

22.13: Az AC Milan kiegyenlített a San Siróban. A gólt Pato szerezte. AC Milan-Málaga 1-1

22.14: Visszakapaszkodott a padlóról a Man City. Agüero keserítette el az Ajax híveit. Manchester City-Ajax 2-2

22.20: Greco ismét előnyhez segítette a pireusziakat. Olympiakosz-Montpellier 2-1

22.22: Mitroglu bevágott még egyet, már 3-1. Olympiakosz-Montpellier 3-1

22.23: Nincsenek már nyitott kérdések Párizsban. Horeau az újabb gól szerzője. PSG-Dinamo Zagreb 4-0

22.28: A Real Madrid németje megszerezte az egyenlítő gólt.Mesut Özil találatával: Real Madrid-Borussia Dortmund 2-2