361.88
68002.24
2024. május 6. hétfő Frida, Ivett

Szenzáció az olasz bajnokságban

A Juventus elveszítette 49 bajnoki mérkőzésből álló bajnoki veretlenségét, kikapott az Intertől. Ez a Juve az első veresége az új Juventus Stadionban.

A Derby d'Italia 18. másodpercében vezetést szerzett a Juve, az eltiltásából visszatért Vidal talált a kapuba. (A gólt lesállás előzte meg.) A torinóiak a 60. percig vezettek, de az utolsó félóra az Interé volt. Diego Milito az 59. percben büntetőből vette be Buffon kapuját, majd a 76. percben lőtt még egy gólt.

Hihetetlen, de a kiváló argentin csatár ezen a meccsen szerzett először gólt a Juve ellen az Inter mezében! A 90. percben Palacio állítótta be a végeredményt: Juventus-Inter 1-3. A fekete-kékek a bajnoki tabellán egy pontra megközelítették a listavezető Juventust.