Infostart.hu
eur:
358.57
usd:
306.17
bux:
131071.24
2026. május 13. szerda Imola, Szervác
Nyitókép: ring.com

Most milliomos lehet, aki videóra vesz egy földönkívülit

Szokatlan pályázatot hirdetett az Amazon egyik leányvállalata.

Ha eddig nem lepték el a közösségi oldalakat a feltételezett ufóvideók, akkor most igazi dömping várható, hiszen a Ring vállalat egymillió dolláros (367 millió forint) díjat ajánl fel annak, aki kézzelfogható bizonyítékot mutat be arról, hogy az idegenek köztünk járnak – írja a hirado.hu.

Az Amazon tulajdonában lévő, intelligens otthoni biztonsági eszközöket gyártó cég közölte, hogy komoly pénzjutalmat ad annak, aki a kapucsengője kamerájával tudományos bizonyítékot rögzít a földön kívüli életről. A megmagyarázhatatlan dolgot rögzítő videókat egytől egyig egy űr- és ufószakértő fogja megvizsgálni.

Tekintettel arra, hogy a NASA és a SETI évtizedek óta kutat idegen élet után, kicsi az esélye, hogy bárki is nyerjen, de kétségtelen, hogy az akció óriási tömegeket mozgat meg, hiszen egyre nagyobb az ufók körüli őrület.

Címlapról ajánljuk
Elemzők: meg tud-e újulni Orbán Viktor és a Fidesz, és meg tudja-e érteni a fiatalokat?

Elemzők: meg tud-e újulni Orbán Viktor és a Fidesz, és meg tudja-e érteni a fiatalokat?

Orbán Viktor utolsó kormányfői interjúját Dopemannek adta. Arról, hogy itt megtörtént-e a szembenézés a vereség okaival, illetve képes-e a pártelnök a megújulásra és saját politikai közösségének megújítására, az InfoRádió Aréna című műsorában beszélgetett Lakatos Júlia, a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója és Kiszelly Zoltán, a Századvég politikai elemzési igazgatója.

Az alkotmányozástól a kormányrendeletekig – itt vannak az első kormányszóvivői tájékoztató bejelentései

Magyar Péter tett bejelentéseket és válaszolt újságírók kérdéseire a Tisza-kormány első ülésének szünetében tartott sajtótájékoztatón Ópusztaszeren.
inforadio
ARÉNA
2026.05.14. csütörtök, 18:00
Kuzmányi István
diakónus, a Magyar Kurír és az Új Ember főszerkesztője
Fontos adat jött Amerikából - Vegyesen teljesítettek a tőzsdék

Fontos adat jött Amerikából - Vegyesen teljesítettek a tőzsdék

Mérsékelt optimizmus látszott ma kezdetben a piacokon, az ázsiai tőzsdék többnyire emelkedtek reggel és az európai indexek is erősödéssel kezdték a napot. Napközben azonban mérséklődtek a pluszok. Az amerikai tőzsdék vegyesen teljesítettek. Az iráni helyzet mellett a befektetők figyelme Donald Trump és Hszi Csin-ping kínai elnök talákozójára irányult, emellett délután érkezett egy amerikai adat, ami az inflációs nyomás erősödésére utalt. A budapesti tőzsdén a Magyar Telekom részvényeit volt érdemes figyelni, a társaság ugyanis tegnap, piaczárás után tette közzé első negyedéves számait és bejelentette, hogy júliustól visszavezeti az inflációkövető díjkorrekciót.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×