Infostart.hu
eur:
386.23
usd:
331.15
bux:
117411.23
2026. január 13. kedd Veronika
Fekete kereszteket festettek a brazil zászlóra a koronavírus-járvány áldozatainak emlékére egy tüntetésen Brazíliavárosban 2020. május 20-án. A tüntetők Jair Bolsonaro brazil elnök koronavírus-járvánnyal kapcsolatos intézkedései ellen tiltakoztak. Előző nap Brazíliában először haladta meg az ezret az egy nap alatt elhunytak száma.
Nyitókép: MTI/EPA/EFE/Joedson Alves

Brazil járványadatok: továbbra is "a dobogón"

26 ezer fertőzöttet találtak a dél-amerikai államban egyetlen nap alatt.

Brazíliában vasárnapra már 6,6 millió fölé emelkedett a koronavírussal fertőzöttek száma - adta hírül a latin-amerikai ország egészségügyi minisztériuma.

Egy nap alatt több mint 26 ezer új esetet jegyeztek fel. A ragály miatt szombatról vasárnapra 313-an haltak meg a 210 millió lakosú országban.

Brazíliában már csaknem 177 ezer a járvány halottainak száma, ennél többen csak az Egyesült Államokban és Indiában vesztették életüket a vírus miatt.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.13. kedd, 18:00
Bóka János
európai uniós ügyekért felelős miniszter
Ennyit fogsz fizetni Budapesten egy új lakásért idén - Pontos számokat mondtak a szakértők

Ennyit fogsz fizetni Budapesten egy új lakásért idén - Pontos számokat mondtak a szakértők

Ingatlanpiaci Hangulatfelmérésünk második részében a fővárosra fókuszálunk, ott is elsősorban az új építésű lakásokra, a bérbeadásokra és arra, hogy vajon megéri-e még befektetési célra lakóingatlant vásárolni. A tavalyi árrali közepette a budapesti vásárlók szeme sem maradt szárazon, ezért kíváncsiak voltunk, hogy meddig nőhetnek még, ha nőhet az új lakások ára, egyáltalán van-e még tér az emelkedésre az Otthon Start-kompatibilis lakások piacra érkezésével, illetve, hogy mekkora üzlet lehet a bérbeadás a fővárosban. 10 ingatlanszakértőt kérdeztünk meg december végén, és az ő várakozásaik átlagolásával igyekeztünk közelebb kerülni ahhoz, mi várható lakáspiacon az előttünk álló évben.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×