Infostart.hu
eur:
386.18
usd:
328.15
bux:
111490.35
2025. december 30. kedd Dávid
Védőmaszkos utasok várakoznak Szkopjéban 2020. június 4-én. A napi új koronavírusos fertőzöttek számának hirtelen emelkedése miatt Észak-Macedóniában teljes kijárási tilalmat vezettek be azokon a területeken, ahol a legtöbb új fertőzöttet regisztrálták.
Nyitókép: MTI/EPA/Georgi Licovszki

Koronavírus - Drámai eredmény Észak-Macedóniában

A napokban jelentősen megnőtt a koronavírus-fertőzöttek száma, a tesztelések eredménye nem mindennapi.

Az ország közegészségügyi intézetének jelentése szerint az utóbbi 24 órában

a teszteltek több mint 42 százaléka bizonyult fertőzöttnek, ami nagyon magas aránynak számít.

A 14,7 milliós Nyugat-Balkánon - Horvátországot kivéve - hétfőről keddre 3113-mal nőtt az igazolt fertőzöttek és 76-tal a halálos áldozatok száma.

A regisztrált fertőzöttek száma Szerbiában 802-vel 49 205-re, Koszovóban 486-tal 20 665-re, Észak-Macedóniában 565-tel 33 002-re, Montenegróban 496-tal 18 837-re, Bosznia-Hercegovinában pedig 764-gyel 52 269-re emelkedett.

A járvány halálos áldozatainak száma Szerbiában az utóbbi 24 órában héttel 833-ra, Koszovóban kilenccel 697-re, Észak-Macedóniában huszoneggyel 1025-re, Bosznia-Hercegovinában harminckettővel 1281-re, Montenegróban pedig héttel 320-ra nőtt.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk
Dénes Ferenc: az amerikai tulajdonosok inváziója két szempontból is jót tesz az európai sportnak

Dénes Ferenc: az amerikai tulajdonosok inváziója két szempontból is jót tesz az európai sportnak

A 2025-ös év magyar sporteredményeiről, és a 2026-os év várható sportcsúcsairól is beszélt Dénes Ferenc sportközgazdász az InfoRádió Aréna című műsorában. Kiderül, miért tartja fontosnak a majd újdonságként ható halftime show-kat, s hogy miért lehet minta az Egyesült Államokban megszokott sportfogyasztás az európaiak számára.
Mi lesz a magyar biztosítókkal 2026-ban? - Megszólaltak a biztosítóvezérek

Mi lesz a magyar biztosítókkal 2026-ban? - Megszólaltak a biztosítóvezérek

A Portfolio hagyományainak megfelelően arra kértük a nyolc legnagyobb hazai biztosító első számú vezetőit év végén, értékeljék a mögöttünk álló esztendőt és adjanak előrejelzést a jövő évre. Alábbi kérdéseinkre válaszoltak a biztosítóvezérek: 1. Hogy értékeli 2025-öt saját biztosítója és a biztosítási piac szempontjából? 2. Mit tekint saját biztosítója és a szektor előtt álló legnagyobb kihívásnak 2026-ra? 3. Mely termékek, szolgáltatások és innovációk területén hozhat növekedést, előrelépést 2026 saját biztosítójánál, illetve a biztosítási szektorban?

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×