2007. augusztus 13. 08:35
Fárasztja a sok e-mail? Nincs egyedül!
A dolgozók több mint egyharmada "e-mail stresszben" szenved, vagyis zavarja őket az a rengeteg elektronikus levél, amelyet kapnak munkahelyükön - mutatta ki egy felmérés.