Rajmund, Zelma

mick schumacher

2020.12.07. 21:39

Bahrein margójára: „ezen még a helyi gokartpályán is pironkodnának”

Sergio Perez, a Racing Point mexikói versenyzője nyerte a Forma–1-es szezon utolsó előtti versenyét Bahreinben. A Lewis Hamiltont helyettesítő George Russell a Mercedes hibája ellenére legyőzte tapasztalt csapattársát. A hétszeres F1-világbajnok Michael Schumacher fia, Mick Schumacher a Formula-3-as sorozat után a Formula-2-ben is bajnoki címet szerzett.
2019.11.28. 15:00

Nem enged elhatározásából Mick Schumacher

A következő szezonban is a Forma-2-es Prema istállónál versenyez majd Mick Schumacher, a legendás hétszeres Forma-1-es világbajnok Michael Schumacher fia.
2019.09.24. 17:37

Két Schumacher versenyez Szocsiban

Michael és Ralf Schumacher fia, Mick és David is rajthoz áll a hétvégén a Forma-1-es Orosz Nagydíj betétfutamaiban.
2019.04.02. 16:06

Újra egy Schumacher vezette a Ferrarit

Bemutatkozott a Forma-1-ben a hétszeres világbajnok Michael Schumacher fia, Mick, aki kedden a múlt hétvégi Bahreini Nagydíj helyszínén tesztelte a Ferrari idei versenyautóját.