Lili, Nóra

újpest

2020.06.27. 17:27

Centiken múlt, de a Debrecen búcsúzik az NB I-től

Viszonylag gyorsan eldőlt, hogy az Újpest és a Kisvárda eredményes játéka miatt a Debrecen–Paks mérkőzésen dől el a bennmaradás kérdése az NB I. 33 fordulójában. A rosszul játszó Loki a hajrában egy szerencsés góllal egyenlített, az egész meccset tekintve a 93. és a 94. percben adódtak a legnagyobb helyzetei – de nem tudott nyerni, kiesett.
2020.06.27. 13:12

Ma minden eldől az OTP Bank Ligában

Ma délután zárul az OTP Bank Liga, a labdarúgó NB I 2019–2020-as idénye. A legfontosabb két, még nyitott kérdés: melyik csapat lesz a harmadik és melyik csapat esik ki a Kaposvári Rákóczi mellett.
2020.06.17. 23:07

A 95. percben mentett pontot az Újpest

Az Újpest az utolsó pillanatokban szerzett góllal megakadályozta a Mezőkövesd első győzelmét az újrakezdés óta: Kuttor Attila együttese Pekár László góljával 1-0-ra vezetett a Szusza Ferenc Stadionban az OTP Bank Liga 30. fordulójának záró mérkőzésén. Koszta Márk a 94. percben egyenlített.
2020.06.15. 11:56

Robbanás egy újpesti laborban

Egy többszintes épület első emeletén, egy harminc négyzetméteres helyiség munkaasztalán történt a robbanás.
2020.06.14. 23:15

Az Újpest miatt már kedden bajnok lehet a Ferencváros az NB I-ben

Döntetlennel fejeződött be a 29. forduló az OTP Bank Ligában, a MOL Fehérvár FC nem bírt az Újpesttel (2-2). A Vidi immár tizenegy pontos hátrányban van a Ferencvárossal szemben, a zöld-fehérek már kedden matematikailag is újra bajnokok lehetnek.
2020.06.09. 07:14

Legutóbb Kondás Elemérnek sikerült…

Alig vagyunk túl az OTP Bank Liga eseményekben bővelkedő 27. fordulóján, kedd este már kezdődik az újabb. A bajnokságból már csak hat forduló van hátra.
2020.06.05. 06:54

A nagy formában lévő Diósgyőrt fogadja a Ferencváros

A címvédő és listavezető Ferencváros és a negyedik helyezett, hosszú ideje veretlen Diósgyőr mérkőzése emelkedik ki az OTP Bank Liga 27. fordulójának programjából. A hat találkozót három nap alatt, péntektől vasárnapig játsszák, az M4 Sport minden találkozót közvetít.
2020.06.01. 15:13

Edzőváltás Újpesten

Távozik Nebojsa Vignjevics az Újpest labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjáról – erősítette meg a hírt a szerb szakember a Nemzeti Sportnak.
2020.05.27. 09:33

Jön az első zárt kapus Újpest–Fradi derbi

Az élvonalbeli csapatok közül harmadikként az Újpest is bajnoki mérkőzést játszik. Az OTP Bank Liga kilencedik helyén álló lila-fehérek a listavezető Ferencvárost fogadják a Szusza Ferenc Stadionban. A szerdán 20.00 órakor kezdődő zárt kapus találkozót az M4 Sport közvetíti.