Infostart.hu
eur:
382.44
usd:
325.93
bux:
125147.27
2026. január 22. csütörtök Artúr, Vince
Nyitókép: Pixabay

Újra maszkolnak egy pesti kórházban, látogatási tilalom is van

Egy gyermekkel egy egészséges hozzátartozó maradhat a Bethesdában.

Látogatási korlátozást és maszkviselést rendeltek el keddtől a Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórházában az egyre több légúti megbetegedés miatt.

Az intézmény Facebook-oldalán közzétettek szerint egy gyermekkel egy egészséges hozzátartozó maradhat a kórházban, és a rokonok nem válthatják egymást a bent fekvés ideje alatt.

A járványveszély miatt az ambulanciákra érkező gyermekeket szintén csak egy hozzátartozó kísérheti, továbbá kérik az orrot és szájat eltakaró maszk viselését.

Címlapról ajánljuk
Egy újabb győzelem biztosan nyolcaddöntőt érne a Ferencvárosnak

Egy újabb győzelem biztosan nyolcaddöntőt érne a Ferencvárosnak

A Ferencváros este kilenc órától az utolsó hazai mérkőzését játssza az Európa-liga 2025–2026-os idényének főtáblás szakaszában. Ugyanakkor – köszönhetően az eddigi szereplésnek – lesz még folytatás, az eddig megszerzett 14 pont biztosan elég a továbbjutáshoz. Az alapcélt már teljesítette a Fradi, most más feladata van.

Orosz-amerikai-ukrán megbeszélés a láthatáron – Trump Davosból Putyinnak üzent: vége kell vetni az ukrajnai háborúnak

Volodimir Zelenszkij ukrán elnök megerősítette a tárgyalás esélyének hírét, miközben az amerikai elnök az oroszhoz szól.
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
Ezt tudjuk most a rezsistopról: már látszik, kik járhatnak a legjobban

Ezt tudjuk most a rezsistopról: már látszik, kik járhatnak a legjobban

Már meghallgatható a Portfolio Checklist csütörtöki adása. A mai műsor első részében a kormány rezsistop intézkedését elemeztük, és összeszedtük, mit lehet tudni azokból az információmorzsákból, amelyeket a kormányzati szereplők az elmúlt napokban elhintettek. Vendégünk volt Kabát Krisztián, a Portfolio energetikai elemzője. Az adás második részében a tegnapi interjúnk második részét közöltük Papp Zsanett Gréta geopolitikai szakértővel, aki fél évet maga is Grönlandon töltött. Tegnap a Grönland–Dánia–USA viszonyrendszert elemeztük, ma pedig a ritkaföldfém-kitermelés realitásáról, valamint az orosz és kínai befolyástól való félelemről van szó. Emellett arról is beszélünk, melyek azok a legfontosabb fókuszpontok, amelyekre figyelve kiszűrhető a médiazajból mindaz, ami Grönland és a NATO jövője szempontjából igazán lényeges.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×