Infostart.hu
eur:
356.6
usd:
309.26
bux:
132231.01
2026. június 11. csütörtök Barnabás

Napokig ingyenes lesz a parkolás Budapesten, de nem mindenhol

Péntek este 8 órától január 2-án reggel 8 óráig a főváros nagy részén ingyenes lesz a parkolás - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) pénteken.

A következő helyszíneken azonban ezen időszakban is fizetni kell:

  • az I. kerületben a Várban lévő és a Citadella alatti mélygarázsban,
  • a III. kerületben a Flórián üzletközpont melletti mélygarázsban,
  • a XIII. kerületben a Margitsziget északi részén található parkolóban, és
  • a VIII. kerületben a Rákóczi tér alatti mélygarázsban is fizetős marad a parkolás.

Az őrzött, fizetős P+R parkolókban és garázsokban is fizetni kell majd az ünnepek alatt:

  • a II. kerületben a Hűvösvölgy végállomásnál,
  • a X. kerületben a Pillangó utcai metróállomás mellett, és az Örs vezér tere metróvégállomás mellett,
  • a XIII. kerületben az Újpest-Városkapu metróállomásnál,
  • és a XIX. kerületben a Kőbánya-Kispest metróvégállomás melletti, valamint a KÖKI Terminálnál találhatók.
Címlapról ajánljuk
Jön a vagyonadó: Magyar Péter posztolt a kormányülés után

Jön a vagyonadó: Magyar Péter posztolt a kormányülés után

A szerdai kormányülésen a kabinet többek között arról is döntött, hogy 3,4 milliárd forintnyi rendkívüli forrást biztosít a kórházi klímaberendezések azonnali javítására és karbantartására – derül ki a miniszterelnök Facebook-bejegyzéséből.

Bendarzsevszkij Anton: ez most már trendforduló, Ukrajna megfordította a háború menetét

Egy háború legtöbbször nem statikus, hanem dinamikus, a jelenlegi szakasz azonban egyértelműen Ukrajnának kedvez, de ez nem jelenti azt, hogy Oroszország számára elúszott volna a háború – mondta az InfoRádióban az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány igazgatója. Arról is beszélt, hogy az ukránok a drónhasználatban, a technológia és a mesterségesintelligencia-képességek terén kerültek fölénybe az oroszokkal szemben.
inforadio
ARÉNA
2026.06.11. csütörtök, 18:00
Dénes Ferenc sportközgazdász
Dénes Tamás az InfoRádió főmunkatársa, futballtörténész és -szakíró
Megjött a hét egyik legfontosabb adata, Donald Trump bejelentésére vérengzés alakult ki a tőzsdéken

Megjött a hét egyik legfontosabb adata, Donald Trump bejelentésére vérengzés alakult ki a tőzsdéken

Tegnap megindult a profitrealizálás a technológiai cégeknél a Wall Streeten, ami végül felemás záráshoz vezetett, és Ázsiában is az eladók voltak ma fölényben. Európában szintén egyre rosszabb a hangulat, ez alól a magyar tőzsde sem kivétel, itthon a Mol vezeti az esést. Tovább rontotta a hangulatot, hogy Donald Trump jelezte: túl régóta húzódnak az Iránnal folytatott tárgyalások, és további lépéseket helyezett kilátásba az elnök. Javította viszont a képet, hogy a legfrissebb adatok alapján, meglepetésre a maginfláció csak kismértékben emelkedett Amerikában, ami ad némi mozgásteret a Fed számára.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×