Infostart.hu
eur:
382.28
usd:
323.39
bux:
125061.81
2026. január 25. vasárnap Pál

Egyházi vezetők ünnepi szentmiséi

Karácsony alkalmából a katolikus, a református és az evangélikus egyház magyarországi vezetői Budapesten, Esztergomban és Debrecenben tartanak ünnepi szentmisét, istentiszteletet.

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek december 24-én éjféli szentmisét mutat be a budapesti Szent István-bazilikában. Ugyanekkor az esztergomi bazilikában Székely János segédpüspök mutatja be az ünnepi szentmisét - közölte Tóth János Csaba, az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye sajtóreferense az MTI-vel.

Tájékoztatása szerint december 25-én 10 óra 30 perckor Erdő Péter az esztergomi bazilikában celebrál ünnepi szentmisét, december 26-án 11 órakor pedig a hallássérültek szentmiséjét tartja a budapesti piarista Kalazanci Szent József kápolnában.

Bölcskei Gusztáv püspök, a Magyarországi Református Egyház zsinatának lelkészi elnöke, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke december 25-én 10 órakor tart istentiszteletet a debreceni Nagytemplomban - közölte Tarr Zoltán zsinati tanácsos az MTI-vel.

Gáncs Péter, a Magyarországi Evangélikus Egyház elnök-püspöke az MTI-nek elmondta, karácsony első napján 11 órakor tart istentiszteletet a fővárosi Deák téri evangélikus templomban.

Címlapról ajánljuk
Boczkó Gábor: a doppingvétségből visszatérő Kun Anna lehet az olimpiai kulcs

Boczkó Gábor: a doppingvétségből visszatérő Kun Anna lehet az olimpiai kulcs

Eltiltása után tavasszal visszatérhet a párbajtőrvívó Kun Anna. A versenyző két éve a holléti nyilvántartása miatt kapott büntetést, így hiába lett volna éremesélyes, lemaradt a párizsi olimpiáról. Boczkó Gábor szövetségi kapitány szerint a magyar csapatban is komoly szerepe lehet, és a kvótaszerzést is segítheti a 2028-as Los Angeles-i játékokra.
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
2026. január 25. 19:44
2026. január 25. 18:40
×
×
×
×