2007. április 9. 15:34
Sokaknak azonnal elvették a jogosítványát a rendőrök
Országszerte csaknem 17 ezer autóst ellenőriztek a rendőrök vasárnap estig - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság közlekedés-rendészeti főosztályvezetője.