2008. április 26. 08:00
Orvosi kezelés nélkül belehalt a szülésbe az "érinthetetlen" nő
Meghalt az az "érinthetetlen" nő, aki egy indiai kórház udvarában szülte meg kisbabáját. A doktorok elküldték a terhes asszonyt, mert a társadalmi ranglétra alján helyezkedik el. A baba sem élte túl a szülést.