Infostart.hu
eur:
384.66
usd:
330.34
bux:
123979.11
2026. március 4. szerda Kázmér

C. Ronaldo mentette meg a leégéstől ma is a Real Madridot

A listavezető Real Madrid hazai pályán Cristiano Ronaldo duplájával 2-1-re legyőzte a Sporting Gijónt a spanyol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának szombati játéknapján.

A szeptember 11. óta nyeretlen vendégalakulat közel állt hozzá, hogy bombameglepetést okozzon a Bernabéu Stadionban, de a 78. percben Duje Cop büntetőt rontott.

Zinedine Zidane Bajnokok Ligája-győztes együttese immáron 31 tétmérkőzés óta veretlen, a francia szakvezető ezzel beérte Carlo Ancelottit e tekintetben és már csak Leo Beenhakker (33 mérkőzés) előzi meg.

Primera División, 13. forduló:

Real Madrid-Sporting Gijón 2-1 (2-1)

korábban:

Málaga-Deportivo La Coruna 4-3 (2-1)

később:

Espanyol-Leganés 18.30

Sevilla-FC Valencia 20.45

vasárnap játsszák:

Villarreal-Alavés 12.00

Osasuna-Atlético Madrid 16.15

Celta Vigo-Granada 18.30

Real Sociedad-FC Barcelona 20.45

hétfőn játsszák:

Las Palmas-Athletic Bilbao 20.45

pénteken játszották:

Eibar-Real Betis 3-1 (2-0)

Címlapról ajánljuk
Utasosztályozás alapján zajlik a kimenekítés Szlovákia felé

Utasosztályozás alapján zajlik a kimenekítés Szlovákia felé

Kedd este landolt a Pozsonyi Nemzetközi Repülőtéren az első, Közel-Keletről indult kimenekítő járat, Izraelből és Jordániából szállítottak haza szlovák állampolgárokat. Ma újabb állami járat indul, utána újabb országból is megkezdik a kimenekítést. A külügyminisztériumra jelentős nyomás nehezedik, nem minden szlovák állampolgárt lehet kormányzati géppel hazaszállítani.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×