Infostart.hu
eur:
379.26
usd:
319.39
bux:
126964.02
2026. február 14. szombat Bálint, Valentin

Balotelli vádlisérülés miatt három meccset hagy ki

Vádlisérülés miatt három mérkőzést kell kihagynia Mario Balotellinek, a Nice labdarúgójának.

"Nem lesz bevethető a következő három meccsünkön, az elkövetkező tíz napban" - nyilatkozta Lucien Favre, a francia élvonalban listavezető együttes vezetőedzője a klub honlapjának. "Az azt követő találkozókról még nem tudok mit mondani."

Az idényt remek formában kezdő Balotelli a csapat keddi edzésén sérült meg, és kihagyta a Nice csütörtöki Európa Liga-mérkőzését, amely 2-0-s vereséggel zárult idegenben a Schalke ellen.

Az olasz csatár különböző sérülések miatt mindössze hat bajnoki és két Európa Liga-találkozón lépett eddig pályára a szezonban, ezeken viszont remekül teljesített, a bajnokságban hat gólnál jár, s a nemzetközi porondon is betalált egyszer. A mostani problémája miatt a Bastia, a Guingamp és a Toulouse elleni bajnoki összecsapásokat kell kihagynia.

A Nice 13 forduló alatt 32 pontot gyűjtött, három ponttal előzi meg a Monacót és a Paris Saint-Germaint.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor az évértékelőn: 2026 a győzelem éve lesz
összefoglaló

Orbán Viktor az évértékelőn: 2026 a győzelem éve lesz

A huszonnyolcadik évértékelő beszédét tartotta Orbán Viktor miniszterelnök a Várkert Bazárban. A szuverenitás nemzeti érdekünk, és mi soha nem engedjük meg, hogy elvegyék a vétójogunkat – mondta. A miniszterelnök szerint „a Brüsszel–nagytőke–Tisza koalíció” háborúba akarja vinni az országot, hogy elvegyék az emberek pénzét. Amíg nemzeti kormány van, nem, nem és nem: nem küldünk fegyvereket, nem küldünk pénzt, és nem vihetik el a fiataljainkat a háborúba – mondta Orbán Viktor, aki szerint a 2026-os a győzelem éve lesz: a családoké, a fiataloké, Magyarországé és a Fidesz–KDNP-é.
inforadio
ARÉNA
2026.02.16. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
Soha nem látott akciót hajtott végre Ukrajna, ma minden szem Münchenre szegeződik – Ukrajnai háborús híreink szombaton

Soha nem látott akciót hajtott végre Ukrajna, ma minden szem Münchenre szegeződik – Ukrajnai háborús híreink szombaton

Szombatra az orosz-ukrán háború fókusza a diplomáciai egyeztetések felé tolódott: a mai Müncheni Biztonságpolitikai Konferencián kiemelt téma a háborúban álló ország támogatása. A konferencia a világ legjelentősebb független biztonságpolitikai fóruma; gyakran nevezik a „biztonságpolitika Davosának” is, mivel itt körvonalazódnak a nemzetközi diplomácia legfontosabb irányvonalai. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×