eur:
402.93
usd:
349.49
bux:
98560.68
2025. június 20. péntek Rafael

Kiütötte a Dortmund a Darmstadtot

A Borussia Dortmund magabiztosan, 6-0-ra legyőzte Kleinheisler László csapatát, a Darmstadtot a német labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának szombati játéknapján.

A magyar válogatott játékos a kispadról nézte végig a mérkőzést, csapata az 57. perctől emberhátrányban játszott.

A címvédő Bayern München első gólját kapta az idényben az Ingolstadttól, ennek ellenére - hátrányból fordítva - megnyerte a találkozót.

Gulácsi Péter kapott gól nélkül hozta le a 4-0-ra megnyert hamburgi mérkőzést a Leipzig kapujában, Huszti Szabolcs pedig végig a pályán volt a saját közönsége előtt szereplő Frankfurtban a Leverkusen 2-1-es legyőzésekor. A vendégek a 90. percben büntetőt hibáztak.

Szalai Ádám nem kapott lehetőséget a Hoffenheimben a vendég Wolfsburg elleni gól nélküli döntetlen alkalmával.

Bundesliga, 3. forduló:

-----------------------

Bayern München-FC Ingolstadt 04 3-1 (1-1)

Borussia Dortmund-SV Darmstadt 98 6-0 (1-0)

Eintracht Frankfurt-Bayer Leverkusen 2-1 (0-0)

Hamburger SV-RB Leipzig 0-4 (0-0)

1899 Hoffenheim-VfL Wolfsburg 0-0

pénteken játszották:

1. FC Köln-SC Freiburg 3-0 (3-0)

vasárnap játsszák:

FC Augsburg-FSV Mainz 05 15.30

Hertha BSC- FC Schalke 04 17.30

Címlapról ajánljuk
Több esetben is amőbákat találtak a párkányi strand vizében

Több esetben is amőbákat találtak a párkányi strand vizében

Párkány város vezetése részvétét nyilvánította annak a családnak, amelynek 11 éves fia agyevő amőba fertőzés következtében hunyt el. A fiú korábban a helyi termálfürdőben is járt, de a fertőzés forrása még nem tisztázott. Tíz mintából nyolcban előzetesen amőbák jelenlétét mutatták ki, a pontos azonosítás azonban még folyamatban van. A tragédia hatására jelentősen visszaesett a vendéglátósok forgalma, főként a kisgyerekes családok maradnak el.

Magyarics Tamás: nehéz helyzetben Donald Trump, fontos döntést kell meghoznia

Donald Trump két héten belül dönt arról, hogy megtámadja-e Iránt, vagy sem – közölte a Fehér Ház szóvivője. Magyarics Tamás külpolitikai szakértő, az Eötvös Loránd Tudományegyetem emeritus professzora szerint az amerikai elnöknek bel- és geolpolitikai, valamint energiaellátási szempontokat is mérlegelnie kell a beavatkozás kapcsán.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.06.23. hétfő, 18:00
Karácsony Gergely
Budapest főpolgármestere
Trump végső határidőt adott Iránnak, nukleáris katasztrófa fenyeget – Pénteki percről percre híreink az Irán-Izrael háborúról

Trump végső határidőt adott Iránnak, nukleáris katasztrófa fenyeget – Pénteki percről percre híreink az Irán-Izrael háborúról

A Fehér Ház június 19-én jelentette be, hogy Donald Trump hamarosan döntést hoz arról, hogy az Egyesült Államok mit lép Iránnal kapcsolatban. Karline Leavitt szóvivő annyit konkretizált, hogy legkésőbb két hét múlva minden kiderül, eddig dönt az amerikai elnök a beavatkozásról. Dmitrij Medvegyev 2008 és 2012 között volt Oroszország első embere, és máig befolyásos szerepelőként jelenik meg a médiában. Ezúttal a Jeruzsálem és Teherán között zajló háborút értékelte, elsősorban abból a szempontból, hogy milyen következményekkel járhat az izraeli légierő bombázása.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×