Infostart.hu
eur:
379.56
usd:
319.78
bux:
126964.02
2026. február 13. péntek Ella, Linda

Mindennemű erőszaktól elhatárolódik az úszószövetség

A Magyar Úszó Szövetség elítél mindennemű erőszakot, attól teljes mértékben elhatárolódik, mint ahogy ezt korábban is kifejezésre juttatta. A MÚSZ osztozik mindazoknak a fájdalmában, akik bármikor is áldozatul estek ilyen cselekedeteknek - tette közzé állásfoglalását a szervezet Kiss László ügye kapcsán.

Az 1961-ben történtekről évtizedeken keresztül bármely vélemény csak hallomásokra, nem egyszer megtévesztő tájékoztatásokra épülhetett.

Az elmúlt időszakban feltártak érthetően mindenkit megdöbbentettek - ez azonban már messze nem sportügy.

A Magyar Úszó Szövetség feladata nem lehet más, mint hogy a sportág eseményeire, a versenyzők felkészülésének biztosítására és a méltó helytállásra összpontosítson - hangsúlyozza közleményében a szervezet.

Címlapról ajánljuk
Lesújtó képet festett a transzatlanti kapcsolatokról a német kancellár

Lesújtó képet festett a transzatlanti kapcsolatokról a német kancellár

Történelmi időkben történelmi konferenciát nyitott meg pénteken délután Friedrich Merz. A bajor főváros immár 62. alkalommal házigazdája a Müncheni Biztonsági Konferenciának, amelyen mintegy 120 ország képviselteti magát. Beszédében a német kancellár a transzatlanti kapcsolatok válságára utalt, és ennek kapcsán az európai összefogás szükségességét emelte ki. Beszélt a franciákkal folytatott nukleáris témájú megbeszélésekről is.

Hankó Balázs: 850 milliárd forintot fordítunk kulturális fejlesztésekre

Korántsem került le az Iparművészeti Múzeum épületének felújítása a napirendről – hangsúlyozta Hankó Balázs kultúráért és innovációért felelős miniszter az InfoRádió Aréna című műsorában. Beszélt a Közlekedési Múzeum, a Természettudományi Múzeum és a Mezőgazdasági Múzeum jövőjéről, a költözésekről is.
inforadio
ARÉNA
2026.02.16. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EU-s recept, amiben éppen a „hagyma” lehet az, amitől nem lesz sírás

EU-s recept, amiben éppen a „hagyma” lehet az, amitől nem lesz sírás

Miközben az elmúlt nyolc évtizedben az egyre szorosabb unió felé rángatták előre magukat, az európai föderalisták nemes célok lobogói alatt meneteltek. Először jött egy európai „Tanács”, később számos, mindenféle szabadkereskedelmi „Társulásra” épülő európai „Közösség”. Azután 1993-ban megszületett az európai „Unió”. Sokak számára a következő nyilvánvaló lépés az Európai Egyesült Államok. Nem addig van a! Ehelyett a kontinentális összeborulás új és váratlan formája szökkent szárba: az "Európai Hagyma".

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×