Infostart.hu
eur:
381.23
usd:
329.53
bux:
126091.52
2026. április 7. kedd Herman

Daily Mail: Gera jobb, mint Gerrard és Terry

Gera Zoltán a 33. azon a listán, amelyet a Daily Mail című brit napilap honlapja közölt az angol labdarúgó-bajnokság mostani szezonjának ötven legjobb játékosát rangsorolva.

A 31 éves magyar támadónak a cikk írója szerint hatalmas szerepe van abban, hogy klubja, a Fulham nagyszerűen teljesít ebben az idényben, ráadásul bejutott az Európa Liga elődöntőjébe is. Gera a második számú európai kupasorozatban már ötször volt eredményes, a Hamburg elleni visszavágóra csütörtökön kerül sor (az első mérkőzésen gól nélküli döntetlen született).

A korábbi ferencvárosi kedvenc többek között olyan játékosokat előz meg az újság listáján (egyelőre az 50.-től a 31. helyig rangsoroltak nevét hozták nyilvánosságra - a szerk.), mint John Terry (Chelsea), Steven Gerrard (Liverpool), Antonio Valencia (Manchester United) vagy éppen Luka Modric (Tottenham Hotspur).

Címlapról ajánljuk
Mit jelent J. D. Vance alelnök budapesti látogatása az amerikai–magyar kapcsolatokra nézve?

Mit jelent J. D. Vance alelnök budapesti látogatása az amerikai–magyar kapcsolatokra nézve?

Budapestre érkezett J. D. Vance amerikai alelnök, aki még indulás előtt Amerikában a reptéren azt mondta: „alig várom, hogy találkozzak jó barátunkkal, Viktorral!” . Csizmazia Gábor Amerika-szakértő szerint várhatóan folytatódnak a technológiai, gazdasági és energetikai együttműködésről szóló egyeztetések, és diplomáciai szempontból is jelentősnek mondható a látogatás. Az iráni helyzet érdemi változásáról is beszélt.

Oroszország ajándékba kapta az ukrajnai háború költségeit az iráni háború miatt – számok

Komoly gazdasági hasznot hoz Oroszországnak az iráni háború és a Hormuzi-szoros blokkolása miatti olajár-emelkedés, az uráli típusú olaj már drágább, mint a Brent – mondta az InfoRádió GeoTrendek című műsorában Bendarzsevszkij Anton, az Oeconomus Gazdaságkutató Alalapítvány igazgatója.
inforadio
ARÉNA
2026.04.07. kedd, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×