Buda, Richárd

döntő

2020.01.24. 23:09

Märcz Tamás: majd visszafiatalodom az Eb után

Az Európa-bajnokságon döntős férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitány rég nem tapasztalt győzni akarást látott a magyar játékosokon Montenegró ellen.
2019.11.16. 12:06

Babos Tímea döntőbe jutott

A második helyen kiemelt Babos Tímea könnyedén jutott döntőbe a 125 ezer dollár (37,5 millió forint) összdíjazású tajvani keménypályás női tenisztornán.
2019.11.02. 12:01

Babosék újra vb-döntőben

Babos Tímea és Kristina Mladenovic kettőse legyőzte (1:6, 6:4, 10-8) a Samantha Stosur, Csang Suaj ausztrál, kínai duót a sencseni teniszvilágbajnokság párosversenyének elődöntőjében, ezzel bejutott a fináléba.
2019.09.04. 20:29

Szörnyű fájdalmakkal is döntőben az öttusa-vb-n

A négyből három magyar - Kovács Sarolta, Alekszejev Tamara és Gulyás Michelle - jutott be a női hagyományos verseny döntőjébe a budapesti olimpiai kvalifikációs öttusa-világbajnokságon.
2019.06.02. 14:27

Klopp: láttak már csapatot üres tankkal így harcolni?

Jürgen Klopp, az FC Liverpool vezetőedzője profi karrierjük legszebb éjszakájának tartja a szombat estét, amikor a labdarúgó Bajnokok Ligája madridi fináléjában 2-0-ra legyőzték a Tottenham Hotspur együttesét.
2019.06.02. 11:27

Klopp a király

A Liverpool FC Európa futballjának új uralkodója, miután – története során hatodszor – megnyerte a legtekintélyesebb európai klubkupát. A „vörösök” nagyon óvatosan futballoztak, semmit sem kockáztattak, de a játék képe alapján feltétlenül megérdemelten nyertek.
2019.05.30. 13:24

Eden Hazard: ez itt a búcsú

„Azt hiszem, ez itt a búcsú” - mondta Eden Hazard, az Európa Liga döntőjének legjobb játékosa. A belga világsztár hozzátette ugyan, hogy a futballban soha nem lehet semmit biztosra venni, de alighanem a következő nagy fellépése már Madridban lesz. A lehető legszebben búcsúzott: a Chelsea 4-1-re megnyerte Bakuban az Arsenal elleni Európa Liga-döntőt.
2019.05.30. 10:13

A Chelsea edzője elárulta a győztes receptet

Maurizio Sarri, a Chelsea vezetőedzője a labdarúgó Európa Liga bakui döntőjének szünetében több bátorságot kért játékosaitól, akik a gól nélküli első félidőt követően 4-1-re legyőzték az Arsenalt.
2019.05.29. 17:38

A politika beleavatkozik még az Európa Liga döntőjébe is

Ma este Bakuban győztest avatnak az Európa Liga 2018–2019-es kiírásában. Az esetleges sikerrel a következő szezonbeli BL-indulását is megváltó Arsenal és a még veretlen, a MOL Vidi FC-vel a főtáblán azonos csoportban szerepelt, s így Budapesten is vendégeskedő Chelsea játssza a finálét. A „tiszta angol” döntő előtt téma a két csapat formája, kupamúltja, állapota, sőt Petr Čech búcsúja, Henrikh Mkhitaryan kényszerű távolléte, sőt még Maurizio Sarri jövője is.
2019.01.25. 22:28

Férfi kézilabda-vb: dán-norvég döntő lesz

Norvégia férfi kézilabda-válogatottja 31-25-re legyőzte a társházigazda Németország csapatát a világbajnokság második pénteki elődöntőjében, Hamburgban.
2018.12.16. 19:46

A házigazdák lettek az Európa-bajnokok

A világbajnok és házigazda francia női kézilabda-válogatott a vasárnapi döntőben 24-21-re legyőzte az olimpiai címvédő Oroszországot.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.