Az ütközés hajnali három körül történt a főváros IV. kerületében, a Váci út és a Bagaria utca kereszteződésében, a rendőrség közlése szerint eddig tisztázatlan körülmények között. A két embert a tűzoltók szabadították ki a járműből, a katasztrófavédelem azt írta, feszítővágót használtak a műszaki mentéshez.
Ömlik vissza a pénz az NKA kasszájába, egyre többen mondanak le a támogatásokról







